Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólsz hozzá, hogy Kristen...

Mit szólsz hozzá, hogy Kristen Stewart a Hófehér és a vadász című filmért sokkal több milló dollárt kapott mint egy alkonyat részért?

Figyelt kérdés

Alkonyat (2008/I) $2,000,000


Alkonyat: Hajnalhasadás - 1. rész (2011) $12,500,000 + 7.5% of the gross


Hófehér és a vadász (2012) $34,500,000


Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész (2012) $12,500,000 + 7.5% of the gross



2013. jan. 30. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hű, ennyit kapott érte?!

Nyilván egy darabig, amíg tart a személyiségének varázsa, egyre többet kap egy filmért. Egyébként nem biztos, hogy annyival kevesebbet kapott, mert a nyereség 7,5%-a is az övé, úgyhogy simán kaphatott még pluszba 20-30 misit.


Maga ez a Hófehér szerintem nagyon rossz volt, hosszú és dögunalom. Semmi újdonság vagy érdekesség. És szerintem Kirsten sem olyan szép benne, mint az Alkonyatokban, lassan oda már a hamvassága.

2013. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, miért, szerintem a Twilight-filmek népszerűbbek.

Viszont a SWATH nekem nagyon-nagyon tetszett.

Kristen az egyik kedvenc színésznőm, de igazából az nem annyira érdekel, hogy mennyit keres :D

2013. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem borzalmas volt a film.
2013. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár bevallom nem követtem őket figyelemmel, de ha egyszerre forgatták a két Hajnalhasadást (általában így szokott lenni az ilyen folytatásoknál), akkor gyakorlatilag egy filmnek számít, egy füst alatt elintézik a kettőt.
2013. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!