Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen a blogom? *-*

Szerintetek milyen a blogom? *-*

Figyelt kérdés

[link]

Ha komiztok & szavazzatok visszamegy :D Jó olvasását várom a véleményeket!  Ti is küldhettek linket a blogotokról, szivesen mgnézem :D



2013. jan. 31. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Amelyik blog bzikrol szol ahoz nincs közöm.
2013. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gyopárvirág ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez visszakérdezés, de ezek a One Directionos történetek honnan jönnek? Nem vagyok fan, és alig hallottam a zenéjüket, szerintem jobb ha véleményt nem mondok. Viszont nincs velük semmi bajom. Csak már nagyon sokszor láttam ilyen történeteket és sosem tudtam, hogy ezek honnan a jó búbánatból jöttek...:D amúgy meg jó az oldal, a témája nekem semleges, de jól van megcsinálva, betűtípust imádom, és tetszenek a megjegyzések is. :)
2013. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szia...tetszik a blogod!! nem vagyok valami one direction fan de ez az oldal nagyon jól lett megcsinálva.én még most kezdtem nem rég egy blogot. Elküldöm privátba és kérlek mondj már róla valamit h még (nem tartalom szempontjából) mi kellene bele....előre is köszi (a blogot küldöm privátba)
2013. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de engem nem annyira érdekel, mert nem vagyok One Direction rajongó.

Viszont kismillió ilyen blog/történet van, szóval nagyon jónak kell lennie, hogy sokan olvassák, de ha élvezed, akkor írd nyugodtan, szerintem tök jó dolog, régebben én is rengeteg Tokio Hotel fanfictiont :D

Sok sikert a blogoddal!

2013. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne hallgass a többiekre szerintem k*va jó lett! :-)
2013. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem is b*zik.csajokkal járnak nem fiúkkal.

én Directioner vagyok de a blog nem tetszik.féltékeny vagyok a csajra és rosszul esik ilyeneket olvasni. ennyi. xP

2013. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kata 2000 ***** válasza:
Szerintem, kihangsúlyozva, hogy SZERINTEM, rossz, hogy közben megy egy zene. Mert én például nem szeretem a zenéiket...
2013. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) Megnézed a blogomat? [link]
2013. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kinézet:

A fejléced túl nagy, túl effektezett, és hiányzik róla a cím! A fiúkról a kép nagyon régi, jobb oldalon a szereplők képei is lehetnének frissebbek!

A betűtípus nem jó, a betűk mintha összefolynának, a szemed pedig káprázik két sor után, mert ráadásul aprók is. A háttérben is régi a kép, a mozaikos hátterek pedig nem túl szépek. A zenelejátszó zavaró, mikor hallgatsz egy zenét, megnyitod a blogot, és akkor bezavar egy újabb zene, és nem tudod, hogy honnan jön. Általában nagyon kevesen szeretik a zenelejátszókat blogoknál.


Történet: Csak éppen beleolvastam, de nekem nagyon sablonosnak tűnik, néhol helyesírási hibák vannak. Az első részben pedig már kapásból van egy nagy hiba, nem írtad ki a szemszög változást!

2013. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!