Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a vélemenyetek a Tankcsapdá...

Mi a vélemenyetek a Tankcsapdáról?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 23:22
 1/3 bumbi02 ***** válasza:
55%

Egy átlagosan jó zenekar, aki jó marketinggel be tudott futni. Zeneileg eléggé primtív, és számomra a szövegeik se szólnak mostanság túl sokról. 3 akkordból megoldanak két albumot, amivel nem is lenne bajom, ha mellette a szövegük magával ragadó lenne. (például Rammstein, szintén nem egy progresszív zeneileg - bár azért vannak benne csavarok - , de a szövegük elgondolkodtató egytől egyig)


Szóval, nem rossz zenekar, de attól is messze vannak, hogy annyira jónak tartsam őket, mint amennyire befutott és népszerű együttes.

2013. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Tankcsapdát *-* rengeteg koncertjükön voltam, és az első koncert után szerettem meg őket igazán :D az előző válaszolónak pedig csak annyit, hogy "ízlések és pofonok. menj el egyszer egy TCS koncertre :)"
2013. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bumbi02 ***** válasza:

Szeretem a Tankcsapdát hallgatni, de az nem jelenti azt, hogy a legjobb zenekar lenne. Egyszerűen csak jó.

Szakmailag nézve pedig nem nevezném annyira jónak, mint amennyire "élvonalbeli" ma Magyarországon. Nincs amire azt mondanám hogy kiemelkedő benne. Lehet rá jókat bulizni, de nincs az a nagy mögöttes tartalom, vagy az a hú de nagyon felépített zeneiség. Persze épp ettől lesz populáris. Nagyjából ugyanez igaz a Roadra, illetve Depresszióra, annak ellenére mondom ezt, hogy ezeken nőttem fel. Szeretem őket, de objektív maradok, nem mondanám rájuk hogy "legjobb" zenekar.

2013. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!