Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bajban vagyok. Találtam egy...

Bajban vagyok. Találtam egy munkát, ami tetszik, de tartok tőle, és ehhez tudnom kéne mindenki véleményét. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Találtam egy munkát, ami tetszik, illuzionista mellé keresnek asszisztensi és látványhölgyet (Nem konzumlány!) Olaszországi munkára. A csávóval is beszéltem minden rendben volt (normális volt.) Erre behívom anyámat , hogy mit gondol erről, és akkor mondja, hogy pont ez a csávót hívták be a múltkor a Mokkába, mert állítólag az egyik csaj beperelte, mert valami erotikus dolgot kellett csinálnia...

Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok, tudtok erről az interjúról vagy bármi ilyesmiről?

Nagyon fontos lenne nekem! Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. febr. 15. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel, biztos vannak rendes munkaadók is külföldön, akik nem ilyen betyárok!...:)
2013. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Az utolsó előtti vagyok, szerintem jól döntöttél, nekem volt kint ismerősöm nála, azért is másoltam be a cikket, alig tudtak megszökni, meg elvette a pénzüket , állítólag fegyver is volt nála.
2013. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

na igen, erről én is olvastam egy rövidebb részletet egy cikkből, meg a te üzenetedet is elolvastam...


Annyira jólesik, hogy itt vagytok velem, és választ adtok a kérdéseimre meg minden, iszonyat kedves tőletek!!!

Csak tudjátok a magyar meg az itthoni körülmények a munkahelyemmel egyetemben maximálisan kiábrándítóak, azért is találtam ki az egészet, hátha el tudnék menni innen egyszer, erre jön ez a szélhámos :S

Olyan boldog lenék, ha sikerülne valami egyszer:/

2013. márc. 8. 16:25
 14/15 Vanessa25 válasza:
Ennyi baromságot összehordani valamiről, amiről fogalmatok sincs! Mindent végigolvasva én ülök a legjobban, hogy nem lettél a munkatársunk! Már 4. éve dolgozom a csoporttal és állítom, hogy egy szó sem igaz a fentiekből. Arról miért nem írnak a tisztelt jól értesültek, hogy az RTL Klubnak 3 millió ft büntetést kellett fizetnie a megalapozatlan, valótlan, lejárató szándékú anyag miatt, amit a híradójában leadott. Akik ott nyilatkoztak, soha egy percet sem dolgoztak velünk! Mi, akik tényleg ott voltunk Cagliariban, az Aktívnak nyilatkoztunk. Az igazat mondtuk, amiről a kiküldött munkatársak is meggyőződhettek. Igen, beszélgetünk vendégekkel, táncolunk egymás közt lányok, ha olyan a zene, de itt semmi erotikus munka nincs! Hazudik, aki azt állítja kívülállóként. Kikerült már a csoportból jó nevet szerzett színésznő, aki nálunk dolgozott korábban és olyan is, aki jelenleg egy római hivatalban dolgozik. megtanulta a nyelvet és most kamatoztatja, miután megszerezte otthon a diplomát. De van velünk új kolléganő is, aki nem hallgatott a süket szövegekre, hanem meggyőződött róla, hogy igazak e? Most velem együtt pénzt keres és dolgozik, míg a rosszmájúak addig otthon álmodoznak ilyen munkáról. Minden este fellépünk, sikerünk van és semmiért nem kell szégyenkeznünk.
2015. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na ki hazudik? :D
2015. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!