Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson tényleg...

Michael Jackson tényleg pedofil volt?

Figyelt kérdés
Megnéztem a filmet ami az életéről szól, és nem tűnik nekem olyan embernek...

2013. febr. 24. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Egyetlen ügyben sem ítélték el, bár mivel mindegyik peren kívüli megegyezéssel zárult ezért az ártatlansága sem lett explicite kimondva.

Két probléma van a felvetéseddel:

1. Milyennek kellene tűnnie mégis egy pedofilnak?

2. Egészen biztos, hogy nem volt egy átlagos ember, lélekben megmaradt gyereknek, katasztrofális gyermekkora volt. Ebből kiindulva én nem zárnék ki semmit.

2013. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az.
2013. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem volt az

az emberek beperelték pedofíliáért, hogy pénzt csikarhassanak ki belőle....

2013. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig vannak olyanok akik azt hiszik h Ő az volt..akkor rajtatok már nem lehet segíteni ..beszippantott titeket is a média :) (tisztelet a kivételeknek) !!
2013. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Csak be akarták feketíteni

Ők...

2013. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az, csak megrekedt egy gyermeki szinten, a gyerekekkel tudott igazán kommunikálni, mivel ők (még) nem bíráskodnak.
2013. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem volt az.. szívben ugymond gyerek maradt, mivel neki kimaradt ez az egész időszak a sok munka miatt.

Amúgy köszönöm a válaszokat, egyetértek !

(k*rva média!!!:@)

2013. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Susie J. ***** válasza:
100%
nem volt pedo. egy újabb hülye kitaláció, hogy tönkretegyenek valakit és pénz akasszanak le róla :)
2013. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

100%ra semmi sem mondható ki, mivel szerintem egyikünk sem ismerte Michael-t, de az biztos, hogy minél többet olvasol és minél több körből szerzel információt, annál színesebb képet kapsz (persze nem a bulvársajtó szennyét kell zabálni :))

a mai kapzsi világban nagyjából szerintem 90%-ban arról szóltak ezek a botrányok, hogy valakinek elfogyott a lóvéja, és újabb nagy összegekre akart szert tenni..

pl. a 2005ös tárgyalásokról itt van egy elég érdekes cikk szerintem, érdemes végigolvasni (3 oldalas, lap alján lehet továbbolvasni) [link]


másrészt MJ elég vallásos életet élt, egyes források szerint 30 éves korában is szűz volt még (a Jehova tanúi szerint élők csak házasság után élhetnek nemi életet), ezen kívül rengeteg jótékonysági szervezetet támogatott, minden egyes mozzanatával valami pozitívat akart hozzátenni a világhoz (számos dala is erre utal, pl: man in the mirror, heal the world, earth son stb..)


harmadrészt, nézzetek meg az élete különböző szakaszaiban készített videófelvételeket és interjúkat róla! Mindegyiken olyan őszinte és szerény...persze, erre is mondhatják egyesek, hogy színészkedés, hiszen ezt sem tudhatjuk 100%-ra, de azért pici rá az esély, hogy valaki egész életében csak eljátsszon egy adott személyiséget, értékrendet


Összegzésképpen: szinte kizártnak tartom, hogy Michael Jackson valóban pedofil lett volna. Sokkal valószínűbb szerintem, hogy a környezete értette félre azt a kedvességet, szeretetet és csodálatot, ahogyan ő a gyerekek felé közeledett (és nem mellesleg az idősek felé is, szóval akkor ennyi erővel anyakomplexusa is lehetne...)

2013. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem félreértették: ez teljesen megtervezett volt. Bizonyos embereknek szándékában állt őt megvádolni, és nem csak a pénz miatt. Ezek az emberek irányítják azóta is a zeneipart, semmi sem változott. Ha nem úgy táncolsz, ahogy ők fütyülnek, akkor ellehetetlenítenek. Ezt tették Mike-kal is.
2013. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!