Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Találkoztál már élőben Justin...

Találkoztál már élőben Justin Bieberel, ha igen beszéltél vele kedves volt? Mit mondott? (Komolyan kérdezem, kérlek ne írjon senki hülyeséget! )

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Igazából én még akkor találkoztam vele,amikor még nem futott be,Kanadában,még anno a 2008-as tavaszi szünetben.Velem nagyon kedves volt,elhívott randizni,és csókolóztunk este,a csillagok alatt.De aztán sajnos vége lett a szünetnek,és haza kellett jönnöm Magyarországra:( De a reptéren azt mondta,hogy sosem fog elfelejteni,és hogy egy nap majd eljön értem Mo-ra,és feleségül vesz.

Körülbelül másfél éve keresett meg,titokban össze is házasodtunk,és megszültem jr. Justin Biebert.De nem akarja,hogy erről bárki is tudjon,mert a rajongói kiakadnának,szóval kérlek ne mond el senkinek:/

12/L

2013. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hidd el nem fogom -,-"
2013. febr. 25. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Jéééézus...
2013. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem de ha találkoztam volna vele szerintem kedveslett volna mert hát ha az egyik fél kedves akkor a másik is !
2013. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Justinnak van egy felvett viselkedése.

Ő maga sem tudja már eldönteni, hogy mi lenne a helyes, milyen tulajdonságok jellemezzék igazán. Szerintem öntelt, beképzelt. De ugyanakkor megvan benne a kisgyerek még. Össze van zavarodva.

2013. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem írónak. Olyan kisgyerekes és még is látszik benne valamilyen erőltetett "férfiasság". Nem igazán tudom, hogy hogyan viselkedne, de az biztos, hogy a látszat kedvéért nem lenne bunkó!
2013. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én koncertjén voltam de a viselkedéséből, beszédstílusából, testtartásából nagyon sok mindent meg lehet állapítani.:D teljesen más mint a videókban.

Fantasztikus volt!:) Ha van kedved, írj privátban. :)

2013. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de örülnék ha írnátok még:)
2013. okt. 16. 18:10
 9/9 anonim válasza:
ekkora hülyét az első válaszoló ha kamuzik legaláb profin oda írja 12L az az 12 éves lány 2013ba írta 2008ba volt 7éves és hétévesen csókolózni hát eléggé fura de ez még hagyán ahoz képest hogy justin bieber akkor 15-14 éves volt nem randizott volna egy 7 éves kislányal főleg nem csókolozott volna 14-15 évesen!!!! Gratulálok ennél a válaszolónál nincs meg az ész az tuti!!!!!!!
2015. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!