Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen cikkek, érdekességek...

Milyen cikkek, érdekességek lennének jók egy iskolai újságba?

Figyelt kérdés
Már írunk divatról, hírességekről, írókról, költőkről, zenéről, iskolai programokról. Szerintetek kellene bele még valami vagy így elég?

2013. márc. 5. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Rejtvény, nyereménnyel?

Valami folytatásos sztori, viccek.

2013. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan témák ,amik mostanában sok embert vonzanak,pl. Szent Johanna Gimi,sztárok,tv műsorok.Vagy mondjuk ilyen mond el bánatod, szerelmi kérdéseid,stb oldal :) Persze ezek csak az én véleményeim,ti kell eldöntsétek :D
2013. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi mindig arra gondoltunk a tesómmal, hogy létre kéne hozni egy 'suli búlvárlapot', amiben a diákokat meg a tanárokat beszéljük ki! Paparazzifotók a legújabb párokról, miért rúgták ki a tesitanárt, miért szakított két gyerek, ilyenek :D persze nem megvalósítható, le is csesznének érte, ezt inkább név nélkül kellene, de tuti biztos, h mindenki szivesen olvasná.

amugy nem tudom hányadikosok részére van az ujság(gimi vagy általános) de lehetne benne vmi jópofa képregény :)

2013. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha már a divatról is írtok akk sztem lehetnek benne sport hírek is
2013. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Általános iskolai és internetes.:) Köszönjük a segítséget.:)
2013. márc. 12. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!