Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van aki beveszi, hogy Stohl...

Van aki beveszi, hogy Stohl megbánta, a börtönbüntetéstől való félelmét amikor eljátssza mintha a megbánás jelei lennének, nem a félelemé?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg amikor meghatóbb akar lenni és a kisgyermekét viszi magával.

Manipulatív.

2011. ápr. 12. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Stohl érdekes fazon. Egyszer várja, hogy bezárhassák és megbűnhődjön tetteiért, máskor meg parázik a börtön gondolatától is. Hogy megbánta-e, erre csak azt tudom mondani, ha meg is bánta, késő a bánat.

A VV4-et sem kellett volna elkezdenie, nem is értem minek vállalta el, ha most meg lemondja.

Mit várt, meleghógolyót?

2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thurston ***** válasza:
Nem igazán kedvelem Stohlt, meg ülje is le azt a kétévmittudoménmennyit, de nekem rohadtul nem tűnik hihetetlennek, hogy megbánta. Ja, túlzásba viszi a drámázást. Naés.
2011. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy megbánta, mert most megbüntetik érte.

Aki komolyan megbánja a hibáit az nem követi el őket harmadjára is és nem akarja az egészet a feleségére kenni.


Jó színész nyilván meghatóan tud kinézni.

2011. ápr. 13. 10:05
 5/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ha az első balesete után csinálja, akkor elhittem volna.

Ha akkor, amikor kijön majd a börtönből, akkor is.

Most nem. Nekem hiteltelen.

2011. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!