Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Lady Gaga transzve...

Szerintetek Lady Gaga transzvesztita?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
az a csaj beteg! a feltűnő ruhákkal és frizurával csak a csúnya arcáról akarja elvonni a figyelmet, mert ha megfigyeltétek tényleg iszonyú ronda nő. bár szentem a zenéje nagyon ott van:D de a klipek valóban betegesek, dehát én már semmin sem csodálkozom:P:D
2009. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

hat nem transzvesztita, viszont hermafrodita.ha nem hiszed, ezt nezd meg ;)

http://www.youtube.com/watch?v=iZfSgTGrD68

2009. szept. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hermafrodita.Az X és Y génjei-vel van a baj,ami még embrió korában történt.

[link]


Itt írnak róla,de az elejétől lapozd fel.Egy showműsorban például férfiként jelent meg,ez a lap erről is íregy cikkben.Amúgy nőként született,női nemiszervvel és mellel.Minden hárommilliodik ember egyébként hermafrodita.De ő a szerencsésebb verzió,mert a plasztikázatlan régi fotóin szerintem nőként néz ki.Neki az arca kicsit férfias.

2010. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szusand ***** válasza:
Ha transzvesztita lenne már régen megettem volna a kalapom ! És még a kalapom érintetlen!
2010. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!