Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Melyik a...

Directionerek! Melyik a kedvenc számotok a srácoktól?

Figyelt kérdés

Nekem a Little things és a Rock me! :)

És ha van valaki aki közelebb áll hozzátok a fiúk közül, akkor melyikük az és miért? :)



2013. márc. 31. 22:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

one way or another.

egyértelműen :D imádom ezt a számot, még ha nincs is feldolgozva. A fiúkért nem rajongok annyira, de bírom a számaikat. Mondjuk egy Zayn féle pasit elfogadnék magam mellé...xDD

2013. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Jah és azért Zayn, mert bírom a borostát, meg a tetkókat! :D de azért kicsit ehetne jóval többet szegény, mert még a végén elfogy..azért így is jó, mert még a végén tökéletes lenne :D + még hozzá tenném, hogy sokkal több rockos zenét csinálhatnának, akkor jobban bírnám őket. ennyi xd
2013. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nekem a One way or another, One Things, Live while were young. nekem a kedvencem Louis nagyon vicces, humoros mindig vidám, de ezenkvűl zayn és Harryt is szeretem!! :)
2013. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Gór Nikoletta válasza:
Nekem Niall a kedvencem*-*Olyan kis cuki<3 amúgy a Magic,a Little Things meg a Rock me<33:3
2013. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
Nekem Zayn a kedvencem..kedvenc számom One Way Or Anorher
2013. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

kedvenc dal nem tudom sok van :'D

és 'kedvenc'.. először Zayn volt aztán Louis utána Harry :D de leginkább Zarry és Larry :3

2013. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Zsófia Tóth válasza:
nekem Louis a kedvencem <333 amúgy egyértelműen az I Want és a Same mistakes.Jó lehet hogy nem a legnépszerűbb számaik, de én ezeket szeretem :)
2013. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Igen a Same Mistakes is a kedvencem holtversenyben a They don't know about us-szal! :))) <3
2013. ápr. 8. 21:06
 19/35 Zsófia Tóth válasza:
Úúúú na az a másik amit imádok.De melyik számukat nem? :D
2013. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Esztiiii! ***** válasza:
100%

Harry!Ő a leg cukibb!És ezek a kedvencek.Na jó az összes de azért itt vannak. :D

-Magic

-She's not afraid

-wmyb

2013. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!