Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Melyik a...

Directionerek! Melyik a kedvenc számotok a srácoktól?

Figyelt kérdés

Nekem a Little things és a Rock me! :)

És ha van valaki aki közelebb áll hozzátok a fiúk közül, akkor melyikük az és miért? :)



2013. márc. 31. 22:02
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Little Things és a Rock me..:DD a kedvencem pedig Zayn mert nagyon tetszik a hangja és ő maga is :D
2013. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Nekem a régi számaik közül: Stole My Heart, Up All Night, WMYB, One Thing, I wish, More Than This...de kb mindet szeretem. :)

Az új albumról: LWWY, Rock Me, Little Things, Kiss You, I Would...


Most már kicsit leszoktam róluk, és nincs kedvencem, de régebben Zayn volt. (de akkor tényleg nagyon rájuk voltam kattanva) :) 17L

2013. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
nekm a kedvenc számom tőlük a what makes you beautiful és one way or another és zayn a kedvencem mert olyan jól nézki és a hangja is nagyon jó
2013. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:

nekem kedvencem Zayn♥♥:33

mert jól néz ki és a hangja is jó:)

Kedvenc számaim:/összes de azért a legkedvencebbek/

-More than this

-Up all night

-She's not afraid

2013. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

kedvencem Niall.

kedvenc lassú számaim:Same mistakes, More than this, Over again, I wish

kedvenc gyors számaim:I would, Save you tonight, I shold've kissed you, Stole my heart

régebben imádtam a They don't know about us-t de már azt nem annyira inkább ezeket.

lehet hogy nem valami népszerű számok de akkoris szeretem őket.

2013. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

hűha, nehéz kérdés :)

imádom az Another world-t, She's not afraid-et. libabőrös leszek a C'mon c'mon-tól és rajongok a Heart attack-ért. A BSE-ről nem is beszélve ;D azt bírom a klippel együtt, nagyon nagy xD


khm... nálam Harry az első,abszolút pasiideál (túrni való haj, zöld szemek,egyre izmosodó test,amit tetoválások borítanak), bár egy ideig Liam volt a favorit. most ő a második :) (a BSE videóban &@*#! helyes :$$).

a másik 3 fiú döntetlen.


15L

2013. júl. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Hát igen a BSE Leeroy-osan PER-FECT!!!!! :DDDDD

I <3 The Direction! :P

2013. aug. 4. 11:25
 28/35 anonim ***** válasza:
én úgy értettem hogy liam a bse klipben alapból rohadt helyes volt, nem leeroyként :D plusz mikor a végén táncolnak és egymás mellett áll hazza és leeyum :$ (egyszerre stíröltem őket xd) a tánc alatt ilyen fejem volt: *___*
2013. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nekem a BSE és a Rock Me :)

Én nekem Zayn.Imádom úgy ahogy van, tökéletes pasiideál.Utánna Niall.Aztán Liam (nekem régen nem tetszett de így h lenyírta a haját így szerintem wow)aztán louis mert olyan édi az a répa mánia meg persze a kevinek :D Aztán Harry nekem ő olyan semmien

2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Nekem Zayn a kedvencem mert nem is tudom ....imádom ahogy van számomra ő tökéletes :D. A kedvenc számaim : hát igen Little Things , Rock me , What makes you beautiful , Best song ever, Live while we're young meg szerintem az összes
2013. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!