Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki volt Justin Bieber bécsi...

Ki volt Justin Bieber bécsi koncertjén? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam de ha szeretnéd megnézni a dalokat akkor youtube ra üsd be hogy Wien 2013 Justin bieber concert kihozza a dalokat. Ha bármi kérdésed van Justinról kérdezz mert szinte mindent tudok róla.Kivel szeretne járni mit utál enni kedvenc kajája tesói neve anyja hány évesen szülte ki a példaképe ki a példaképe hol lakik ezeket mind tudom plussz Skypeon visszajelölt nem biztos hogy ő: :) Írj üzit! Zsófi
2013. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Kedves Zsófi:undóritóan beképzelt vagy.Mi az hogy mindent tudsz róla?találkoztál már vele?ismered évek óta?ha nem akkor komolyan mondom szánalmas vagy...
2013. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most az mindegy hogy miket és honnan tud róla nem ez a lényeg :D engem csak a koncert érdekelt :D
2013. ápr. 5. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
A második kommentelőnek igaza van..én is mindent tudok róla.vagyis a felsoroltak közül mindent mert aki igazi Belieber az ezeket az alapvető dolgokat tudja anélkül hogy ismerné.mert tudod interjúbe elmondja ezeket a dolgokat :))
2013. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

true :))

én lady gagával vagyok így hogy már szinte mindent tudok róla. ráadásul a róluk szóló könyvekben is le van írva szóval....

2013. máj. 8. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
A könyvek szinte semmit nem tudnak a sztár magán életéről csak azt amit megmond a sztár....de ez az it-re is igaz.(it=internet) mert hiába mondják azt hogy a sztárnak kék a kedvenc színe de lehet hogy a sztár hazudott valamiért... Csak akkor ismered a sztárt ha legalább fél éve találkoztok folyamatosan tartjátok a kapcsolatot.Én is szeretnék azt mondani hogy ismerem beyoncét mert mindent elolvastam róla..de nem tehetem mert hazudnék..
2013. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy, nem is ez volt az eredeti kérdés , hogy ki mennyire ismeri a kedvenc sztárját:)
2013. máj. 8. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Én voltam, és életem legszebb napja volt :) Fantasztikus a srác, nagyon kitett magáért! :)
2013. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 19gal_balazs97 ***** válasza:
20%
Én voltam egy csomag C4-essel csak a mocsok biztonságiak nem engedtek be. Lady Gaga meg aljas illuminátus!
2013. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zsófi a Skype nevét megtudnád adni?
2013. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!