Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért hagyták annyiban a Kurt...

Miért hagyták annyiban a Kurt Cobain-ügyet? Miért siklottak el annyi minden felett, ami a gyilkosságra, és nem az öngyilkosságra utal?

Figyelt kérdés
Korábban még nem igazán ismertem a Nirvanát, és Kurt Cobaint, de pénteken véletlenül ráakadtam, és azóta folyamatosan ő jár a fejemben, és azt hiszem, szerelmes vagyok belé egy kissé; csak egy a bökkenő: már kereken 19 éve halott, és egyszerűen megszakad érte a szívem, és azt kívánom, bárcsak élne még.. És olvastam, hogy öngyilkos lett, de hát találtak bizonyítékokat, hogy nem volt ujjlenyomat a puskán, és hogyan tudta volna lelőni magát, ha egyszer annyi sok heroin volt a szervezetében? Titeket, többi Nirvana-rajongót nem idegesít ez az egész? Nem gondoljátok, hogy esetleg megölték? Ha ez így van, egyszerűn nincs igazság a Földön!

2013. ápr. 7. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris depressziója volt, már csak emiatt is simán elképzelhető, hogy öngyilkos lett. A másik dolog, az állandó, kegyetlen hasfájása, ami miatt több orvossal is beszélt, de semmilyen gyógyszer nem enyhítette a fájdalmait. Elkezdett drogozni, előbb kisebb, majd nagyobb adagokkal. Elmondása szerint ha drogozott, akkor megszűntek a hasi fájdalmai. Viszont utálta magát (van is egy száma, melynek címe: "Utálom magam, és meg akarok halni"). Tehát elvileg azért lőtte magát fejen, mert nem akart egy drogos apa lenni, nem akart ilyen példát mutatni a lányának. Nem akarta, hogy a gyerek egy olyan apa mellett nőjön fel, aki állandóan szét van esve. Az már persze egy másik dolog, hogy Courntey sem mutatott jobb példát, sőt... Vannak persze feltevések, hogy nem öngyilkos lett, hanem Courtney megölte, vagy inkább meg ölette. Állítólag az a búcsúlevél nem is búcsúlevél lenne, hanem egy levél a banda feloszlatásáról, és az utolsó pár sort már csak Courtney írta hozzá. Olyan pletykák is vannak, hogy Kurt bankkártyáját már jóval a halála után használták, levettek róla egy csomó pénzt. Híres akart lenni, hogy sokan hallhassák a zenéjét. Kíváncsi volt az emberek véleményére. Viszont ugyebár a hírességnek vannak negatív oldalai is. Kurt több interjújában is csak kitalált történeteket mesélt el, ami többnyire nem is volt igaz. Számtalan levelet írt egyébként, különböző embereknek, mint például az anyjának, apjának, barátnőjének, de ezeket szinte soha nem küldte el. Lehet így lett volna ezzel a búcsúlevéllel is!? Egyébként az olvastam, hogy az utolsó koncertjein kifejezetten boldognak látták, jókedvű volt, nem volt szét esve. Szóval azt talán soha nem tudjuk meg, hogy mi is történt pontosan, mivel azt is eltudnám hinni, hogy öngyilkos lett, de azt is, hogy megölték.


Biztosan sokat írtam, ne haragudj, de nagyon nagy rajongója vagyok a Nirvanának, és Kurt Cobainnak :)

2013. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehát... Annyi heroin volt a szervezetben, hogy kizárt, hogy még le is tudta lőni magát!
2013. ápr. 8. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Kurt drogfüggő volt. Nem hiszem hogy ma is élne ha nem lenne az a titkos ügy. Sajnos ez van. Elkell fogadni.
2013. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:'(
2013. júl. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!