Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » "öngyilkosság"? Szerinted?

"öngyilkosság"? Szerinted?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem ha most megtenné akkor is megte(he)tte...



2012. aug. 17. 23:48
 1/6 chrishu ***** válasza:
73%
Ha Curt élne nem nyírná ki a csaj mert én előtte kicsinálnám azt a tyúkot
2012. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én pedig téged nyírnálak ki mert nem tudod rendesen leírni Kurt nevét
2012. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló: szerintem minden rajongó (én is) ezt tennénk legszívesebben....de akkor is...Kurt! K-val!:)
2012. aug. 18. 21:36
 4/6 chrishu ***** válasza:
75%
Bocsi elírtam! De a lényeg, hogy akkor ez a tyúk halott lenne!
2012. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Én ezzel az egésszel tényleg úgy állok,hogy nem tudom eldönteni mi történt.Kurt még búcsú levelet is írt szóval meg akart halni,de az is elhiszem,hogy Courtney megölette(mert gondolom ő nem ölte meg) mert rohadt sok pénzt kapott utána.De az biztos,hogy ha ő ölette meg akkor ő sem volt józan szóval nem épp ésszel gondolta át a dolgot,mint ahogy Kurt sem,ha megölte magát,mert nem volt rossz élete..szóval valamelyik nagyon hülye volt Courtney amúgy is.Szóval ez soha sem fog kiderülni.
2012. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Utálom azt a ringyót, rács mögött lenne a helye! És majd megszakad a szívem szegény Kurtért...

Nem gondoljátok, hogy Courtney valahogy sakkban tartotta már akkor, amikor még élt? Nem értem, hogy lehetett K. ilyen vak, hogy bedőlt ennek az igazi kígyónak...

Lehet, hogy C. akarta megölni Rómában is, de akkor nem sikerült, vagy csupán azt a látszatot akarta kelteni, hogy K. képes lenne öngyilkos lenni, aztán Amerikában az elvonó intézetben szintén próbálkozott valahogy, de K. elmenekült, és aztán követte Seattle-be... :(

2013. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!