Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mitől lett rekedt Bonnie...

Mitől lett rekedt Bonnie Tyler hangja?

Figyelt kérdés
Mindig mindehol csak annyit írnak le, hogy hangszálműtéte volt, az orvos eltiltotta az énekléstől de ő nem bírta és elüvöltötte magát. Pontosan milyen műtétről volt szó, és hogyhogy rekedt lett a hangja, csupán mert üvöltött egyet?
2009. szept. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A torkát vagy hangszálát operálták (nemtudom miért), és a mutét után nem lehetett neki megszólalia, mindent amit mondani akart le kellett írnia...

Nagyon szerette az epret tejszínhabbal ezért a családja mindig azt hordott neki a kórházba, de egyszer elfelejtettek epret vinni és Bonnie elordította magát, hogy hogy felejthették el... Azóta rekedt maradt a hangja.

2009. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen! bár én igazából inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy milyen műtétje volt, de aranyos vagy, kössz:D
2009. szept. 24. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Műtétről nem tudok, csak egyik rádióban azt mondták róla, egyik műsorvezető hogy voltak drog problémái, és a cigarettát is nagyon szerette...

nem tudom így van-e, kritikákat annak a bizonyos műsorvezetőnek írjatok :D (Rádió Max, Debrecen, R.Cs.)

2009. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi^^
2009. okt. 11. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért kellett a műtét, mert csomókat találtak a hangszálain, amiket el kellett távolítani. Ezután ha jól emlékszem bő egy hónapig nem is lett volna szabad szinte megszólalnia sem, minden mondandóját le kellett volna irkálnia,de egyszer amikor vmiért nagyon mérges lett nem bírta tovább és elkiáltotta magát, aminek következtében visszafordíthatatlanul sérültek a még gyógyulófélben levő, érzékeny hangszálai és így lett rekedt. Először nagyon meg is ijedt ettől, mert azt hitte, h ezzel vége a karrierének, pedig végül még jól is sült el, mert onnantól indult be az igazi pályafutása. Amúgy az előző válaszoló nem tudom honnan szedte, amit írt, de biztos, h nem igaz,mert Bonnie soha életében nem drogozott, de még csak nem is dohányzott.
2010. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi szépen:P
2010. jan. 10. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!