Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szeretik ennyien Justin...

Miért szeretik ennyien Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Most komolyan mondom, hogy nem értem, miért rajonnganak ennyien érte, főleg lányok a 12-16-os korosztályból?

[link]

csak nézzenek már rá könyörgöm!!!



2013. ápr. 17. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:
majdnem 15/L
2013. ápr. 17. 18:53
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Hútejóég!!!

És még ez számít ideálnak!?

Amúgy nem igazán nagy szám a zenéje, szerintem elég egyoldalú, csak a csajozásról szól...

Én metalt hallgatok, pontosabban Maident, és tökéletesen elégedett vagyok vele, mert a Maiden zenéje akármiről szólhat! És ez komoly!

Lehet szerelem, testvériség, háború, béke, félelem a sötéttől, eltévedés az űrben, jelenések, rabszolgaság etc.

Szóval UP THE IRONS!

Amúgy Bieberrel nincs nagy bajom, igazából addig nem zavar, amíg a csajom nem őt imádja...

Vagyis hallgathatják tőlem egész nap, amíg fülessel teszik, és nem tukmálnak vele... Az ő bajuk, nekik tetszik, azt csinálnak, amit akakrnak, de engem hagyjanak vele békén...


14/F

2013. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem nagy szám a gyerek, sosem tudott engem 'elragadni'. :) De nem is akartam megszeretni. ;) Nagyon nagyképű, a nagy semmire... Nem tudom hova a nagy sztárolás, de egészségére minden rajongónak, had örüljön Justin a 10 éves kiscsajoknak. :D 14/L
2013. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Ezért mondom, hallgassatok metalt vagy rockot.

Ha van Guns, Maiden, Metallica, kinek kell Bieber? :D

De írtam, hogy ízlés dolga...

2013. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

FOGALMAM SINCS, ÉN UTÁLOM!!!!!

Bűn RONDA,és hülye csajos,nyávogós hangja van!!!!!!

2013. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

K*rvára utálom azt a nagyképű kis k*csögöt,

Legszivesebben kirúgnáma a tér idő kontinuumból a kis p*csöt

Hiába mondod:csak nézzenek már rá könyörgöm!!!

Nemtom elolvasni annyira irritál a kismaki Justin Biebör.

2013. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom,én mégcsak 12/L vagyok mégis utálom.Lányosan öltözködik,és én is megtudnám csinálni azt hogy a kamera előtt ordibáljam hogy baby.Amúgy totál igazad van:hülyén néz ki,tehetsége nincs.Ennyit erről.
2013. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de ide is berakom, hátha valakit még érdekel. Ezt egy másik kérdéshez kommenteltem:


Szia. Én rocker vagyok, de szeretek más zenéket is, és összességében érdekel a zenetörténet. E percben is épp ezt a könyvet olvasom:

[link]


Szerintem te is tudod, hogy a kérdésedre lehet elég összetetten válaszolni (pl. ennek a könyvnek a következő része már megteszi, de már ez is ír a tinisztárokról). Ha tényleg érdekel, egész szociológiai írások foglalkoznak ezzel.ha meg csak kicsit érdekel, akkor meg te is tudod a választ: azért szeretik, mert cuk, és a dalszerzői olyan dalokat írnak neki, amik fontosak a lányoknak. A tinisztárok szövegei mindig arról szólnak,hogy van egy srác, aki gentleman a lányokkal (az összes szerelmes sláger szövege bújtatottan, jobban vagy kevésbé érthető metaforák által, arról szól, hogy ha az illető fiú együtt járna ezekkel a lányokkal, akkor nem akarná őket azonnal megdugni, várna rájuk, gentleman lenne, stb, inkább a táborbűznél ülnének, sétálnának stb., és ha nőről van szó, pl. Britneyről, az is azt énekli, hogy csak egy kis időre van szükségem. Azt hiszem, Sometimes volt ennek a címe.) Szóval kell egy nyálas, de ebből kifolyólag érzelmes srác, mert ez azt közvetíti a lányoknak, hogy ha van egy érzelmes srác,akkor végül is lehet több is. Van egy srác, aki nem lefektetni akarja őket, aki szépeket mond és jóképű is. Később lesz igazi pasijuk Justin helyett. Lehet, hogy neked nem tűnt fel, de a zeneipar a tinisztárok esetében mindig a lányok ilyen frusztrációira épít, hogy milyen lesz az első szerelem,és kell egy fiú, aki olyannak tűnik, mint aki maga is kis ártatlan még. Persze aztán van, aki pont az ellenpélda lesz, pl. Robbie Williams, és ő meg a rosszfiús külsejével szólítja meg a lányokat. Ez is beválhat, mert a lányok sem mind ugyanolyanok,én pl. már 12 évesen is régebbi rockot hallgattam, de attól függetlenül, hogy más stílus is bejöhet a lányoknak, azért ez a jófiús imidzs garantáltan beválik egy jó nagy tömegnél, a többiek meg úgyis le vannak ejtve, azok hallgassák Robbie Williamset. Ugyanerre ment rá az a dolog, amikor Britney és Justin Timberlake jártak, és elhitették a médiával, hogy Britneynek szüzességi gyűrűje van (bocs, ha nem így hívják), értsd: milyen kis rendes, visszafogott gyerek ez a Justin Timberlake. Ezért volt botrány belőle, mikor kiderült, hogy lefeküdtek. Nem tudom, hány éves vagy, és emlékszel-e erre, én 25 vagyok, és emlékszem.

Amúgy ez baromira nem új találmány.

Nézd meg ezeket:

https://www.youtube.com/watch?v=AopIr7T-Zq4

https://www.youtube.com/watch?v=TSP0e5rXUl8

https://www.youtube.com/watch?v=wB9YIsKIEbA

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

https://www.youtube.com/watch?v=S87jWwzvwd8

https://www.youtube.com/watch?v=xR2wIcF_AHc

Itt is az van,hogy egy kedves srác lovagias vagy hősszerelmes.

Édesanyám, aki már elmúlt 60, belé volt szerelmes gyerekként:

https://www.youtube.com/watch?v=cazXehZBir8

Később kinőtte, és Freddie Mercury-rajongó lett, de a mai napig örül, ha ezt meghallja. Tényleg fülbemászó amúgy.

(A fent felsoroltak között nagyon jó énekesek is vannak, csak példának használtam őket.)

Aztán az értelmesebb lányok persze átlátnak a szitán, és arra is hamar rájönnek, hogy a daloknak akkor sincs sok köze a valósághoz, ha azt maguk a zenészek írják. Justin Biebernél azért elég hamar kibújt a szög a zsákból, hogy nem egy visszafogott, gátlásos kis srác. Ellenben ott vannak olyan zenészek, mint pl. Michael Jackson, akinek minden második szerelmes dala arról szól, hogy hogy megdug valakit vagy mennyire be van zsongva valakitől, amikor meg nem erről szól, akkor meg erről táncol (a The Way You Make Me Feel klipjében konkrétan követi a nőt mindenhova, és nem hagyja békén), mégis egy visszafogott, csendes valaki volt, akiről mindenki azt nyilatkozta, hogy udvarias, kedves és illemtudó, aki nem szerette a magamutogató nőket. Vagy ott van a Bon Jovi énekese, Jon Bon Jovi, akinek szintén sok olyan dala van, mint a 99 in the shade, Lay your hans on me, Sociel desease, Bad medicine (ha nem ismered őket, röviden összefoglalom, hogy a szexről és a csajozásról szólnak), ellenben vannak olyan dalai, amik őszintén a szerelemmel kapcsolatos bánatot dolgozzák fel, szóval nem csak ilyen kliséket ír benne.

Például a híres Livin on a prayerben vagy ebben:

https://www.youtube.com/watch?v=smghVAaMZ4g

Na, ez egy szomorú dal a szerelemről.

Mindenki, akit érdekel Jon Bon Jovi munkássága/élete, tudja, hogy a csajozós dalai ellenére egyetlen nővel élte/éli le az életét, hogy van 4 gyereke, és kulturáltabban nyilatkozik a feleségéről, aki nem híresség, mint sok hülye tinisztár valaha viszonyult a lányokhoz, és a zeneiparban úgy hívják őt, hogy "nice guy of rock n roll", mert nem csajozik, nem ver szét hotelszobákat, nem köpi le a rajongóit stb.


Összefoglalva: Justin Bieber és társai azokat a lányokat szólítják meg, akik az életet fekete-fehérnek látják (ha cukin énekel, biztos cuki ember is), és egyfajta pasipótlék nekik. Ezt nem rosszindulatból írom, ez egy tök normális dolog, pszichológiai, szociológiai szövegek is szólnak erről, azoknál is előfordul, akik nem nyálas zenét hallgatnak.

Aztán a rajongók persze idősebbek lesznek, és változik a zene is, JB sem olyan már, mint amikor kezdte. Igazából baromi ügyesen követik a menedzserei a rajongói életkorát. Meg most már fiúk is hallgatják néha.

Na, hát ezért.

Még azt hozzátenném, hogy igen, mindig van egy réteg, aki nem keményvonalas rajongó, de hallgatja a zenét. Mielőtt jön egy tinilány, és ezt leírja. Belőlük olyan felnőtt lesz szerintem,mint az édesapám, akinek nagy zenegyűjteménye van persze a saját fiatal korából, de nincs kedvenc bandája. Elment sok koncertre,megvett sok zenét,de sose rajongott.


Persze sokszor jönnek azzal a rajongók, hogy ez vagy az a tinisztár tud gitározni, dobolni stb. Azért annak is vannak szintjei, ki hogy tud gitározni. Sokan vannak, akik tudnak játszani gitáron, zongorán, de igazán jól játszani azért már másik szint. Persze lehet az egyszerűbbet is szeretni, mert az is lehet fülbemászó. És ez se baj. Nem mindnekinek ugyanaz a fontos, ez van.



25/N

2018. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!