Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki, aki tud angolul,...

Valaki, aki tud angolul, lefordítaná, hogy ebben a videóban mit beszélnek? (a Fun. -al készítenek interjút)

Figyelt kérdés

Főleg arra lennék kiváncsi, amit Nate Russ beszél!

De a többi is érdekel :)

Köszi a válaszokat! :)

Itt a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=ES7soyUcbH4&list=WLtIQGXsgtiy..



2013. ápr. 23. 17:50
 1/2 anonim válasza:

Riporter: Hellosztok, mutatkozzatok be legyszi.

- Andrew Dost vagyok.

- Nate

- En meg Jack.

- Es ti vagytok a Fun!

(zene)

Riporter: Lenne egy kerdesem - valamelyikotok homokos/meleg?

Mindegyik: nem, nem egyikunk sem.

J: Nem, de ez eppenseggel erositi az allaspontunkat. Az a lenyeg, h kulonosen Amerikaban, a heteroszexualis embereknek is van velemenye es ezt ki is mondjak. Jelenleg ez az egyik legfontosabb tarsadalmi jelenseg - es mindenkinek kotelessege, hovatartozastol fuggetlenul allast foglalni. Ha nem mondasz semmit, azzal is allast foglalsz, elhallgatod a problemat. Az a kulonos fordulat tortent, hogy ha nem mondasz semmit azzal pontosan mondasz valamit!

(zenei atkotes)

Riporter: Mivel indokoljatok, h ennyi meleg rajongotok van?

Jack: Sajnos altalanossagban meleg/leszbikus jogok es erdekek nem az a tema, amirol a heterok beszelnenek. Ez igazan szanalmas. Ez okozza, h a legtobb meleg bandanak melegek a rajongoi, akik beszelnek a temarol, es igy a rajongok biztonsagban tudhatjak magukat. Mi is elhataroztuk, h kinyilvanitjuk a velemenyunket es ezzel meggyozzuk a melegeket, h a koncertjeinken jol erezhetik magukat. Elfogadjuk oket, nem iteljuk el oket, nem tartjuk oket 'masodosztalyuaknak', ugyanolyan civilek a szemunkben, mint barki mas. Ezt a gondolatot szeretnenk kozvetiteni.

Riporter: Beszeljunk az uj albumrol. Ki a producer?

Nate: Ez a srac Jeff Bescer (Besquer nem tudom, h kell betuzni) a producer, o volt a co-producere es tarsiroja Kanye West elozo albumainak, es Alicia Keys - el is dolgozott. Hetret gornyedtunk, mire osszehoztunk egy talalkozot vele. Aztan egyszer eppen New Yorkban volt, Beyoncevel dolgozott - tenyleg nagyon izgalmas az egesz - szoval, a talalkozo elott jol bepialtam, h az idegeim lenyugodjanak. Nagyon jol indult a talalkozo, enekeltem neki, egy rovid sort es erre megszolalt: OK, megyunk a studioba holnaputan!

(zenei atkotes)

Riporter: Janelle! (ez sztem a csaj neve, aki enekelt a klipben)vele hogyan talalkoztatok?

Nate: A producerunkon keresztul mutattak be minket egymasnak. Nagyon szerettunk volna egy enekesnot, aki kozremukodne a dalunkban, es Janellre gondoltunk, mert o ott van a topon. A megkeresesunkre nagyon pozitivan reagalt, eppen Nemetorszagban volt, atkuldtuk neki az anyagot. A kovetkezo az volt, h bele is egyezett a kozos munkaba.

Riporter: He, szoval ti soha nem is talalkoztatok eloben, mielott megegyeztetek volna??

Andrew: igy van, nem talalkoztunk eloben.

Riporter: Es, milyen volt vegul, konnyu volt Janellel dolgozni vagy nehez? Jol osszeismerkedtetek?

Nate: igen, kicsit megismertuk, de ez azert idobe telik, mert azt hiszem o olyan ember...haat..hogyan is fogalmazzak...

Jack: Az volt a benyomasunk rola, h folyamatosan szines jelenetek veszik ot korul, amin at kell hatolni....(itt nem nagyon ertem, mirol beszel, nagyon pongyolan fogalmaz es nem egyertelmu az egesz) De amikor vegul megtortent az attores, az nagyszeru erzes volt. Lehet a mi hibank is, h ilyen lassan tortent, mert mi nagyon lazak vagyunk a turnekon.

Andrew: Igen, az utolso napon tortent meg. Es akkor mar teljesen eleresztettuk magunkat es egyutt rohogtunk, meg logtunk vele.

2013. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
uhh, nagyon köszönöm! :)
2013. ápr. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!