Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi Avril Lavigne és Taylor...

Lonely girl11 kérdése:

Mi Avril Lavigne és Taylor swift legjobb számai?

Figyelt kérdés
Illetve ki a jobb Avril vagy Taylor?
2013. ápr. 29. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindkettőjüket nagyon szeretem. Hogy melyik a legjobb számuk, azt szerintem mindenki maga tudja eldönteni, hogy neki személy szerint melyik a kedvence. :)

Az én kedvenceim:

Taylor: I knew you were trouble, Eyes Open, Come back...be here, White Horse...ezek csak a legfőbb kedvenceim.

Avril: Keep holding on, goodbye, my happy ending, complicated, when you're gone...stb

2013. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú léttemre: Taylor: I knew you were trouble
2013. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shawna_Williams válasza:

Taylor Swift:I Knew You Were Trouble, Girl At Home, The Moment I Knew, Better Than Revenge, Sparks Fly, Mine, Begin Again, Ours, Our song,We Are Never Ever Getting Back Together,Speak Now, Haunted, Come Back..Be Here,Stay Stay Stay, The Last Time, Holy Ground, Everything Has Changed (feat. Ed Sheeran), Mean ...stb


Avril: Sk8er boi, What The Hell, Black Star, Push


Nekem Taylor Swift jobban bejön,Avril is jó, de én a country-t jobban szeretem szóval Swiftie vagyok!

2013. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nagyon sok számot szeretek Taylortól, elvégre Swifti vagyok :D

de talán az egyik legszebb: a Ronan. csodálatos. gyönyörű :)

amit még nagyon szeretek tőle az - nem meglepő módon - az I knew you were trouble.

Avrilt én annyira nem szeretem, de egy számot tőle nagyon bírok! a When You're Gone...

2013. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lauzellie válasza:

Én is mindkettőjüket szeretem, nem döntök... :)

Taylortól a kedvenceim:

Taylor Swift album - Picture to Burn, I'm Only Me When i'm with You

Fearless - You Belong With Me, Love Story

Speak Now - Mine, Ours, Mean

Red - az összes ...:) leginkább 22, Red, Stay Stay Stay, Holy Ground, We Are Never Ever Getting Back Together, Begin Again... :)

Avril:

Let Go album - Sk8er Boi

Goodbye Lullaby - Smile, What the Hell, Wish You Were Here

Avril Lavigne album - Here's to Never Growing Up, Rock N Roll, Let Me Go :)


Remélem, lesz hallgatnivalód... :D

2013. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!