Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hová tűnt a Tokió Hotel? Ma...

Hová tűnt a Tokió Hotel? Ma döbbentem rá, hogy már vagy két éve nem hallok róluk.

Figyelt kérdés
Nem mintha hiányoznának, de valahogy baljós érzésem támadt.
2013. máj. 6. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Tokió Hotel csak egy nyárias csapat volt. Eltűnt a süllyesztőben. Elképzelhető hogy a kis hazájukban kocsmákban kultúrházakban fellépnek még, de már nem tudnak újat alkotni.
2013. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Humanoid lemezük után turnézni mentek, utána kicsit szüneteltek. Most a 2 iker Németországban a Deutschland sucht den Superstar zsűritagjai (olyan mint a megasztár), de dolgoznak az új albumukon ami szeptemberben fog megjelenni. szóval nagy valószínűséggel visszatérnek, sőt nem rég nyertek is egy díjat pedig nem is csinálnak most semmit, de még mindig nagyon szeretik őket.


ennyi :)

2013. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
NEEEEEE!!!! X(
2013. máj. 8. 08:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
:DD szerintem még mindig jobb mint a One Direction Justin Bieber meg a hasonló nyálas sz*r
2013. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Juszti Bíbel-től is herótom van!

Ez az egyetlen, amit képes vagyok elviselni tőle:

http://www.youtube.com/watch?v=YmPOnxR68OU

Ezeknek az egyéneknek a puszta megjelenése is irritál.

2013. máj. 8. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
:)) ez nagyon jóóó cover!!! Amúgy meg tényleg szeptemberben lesz új albuma a Tokio Hotelnek? csak, mert már szeptember, és még nem hallottam semmit.
2013. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát már megint eltolták a dátumot.. karácsony előttre. csoda lesz ha egyáltalán valaha megjelenik amúgy, már kb. 2 éve ígérgetik.
2013. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig zt csinálják. A Humanoid albumot is allandoan elhalasztották. Amúgy ténylg csoda lesz ha már megjelenik. Kiváncsi leszek most megint változtatnak stilust.
2013. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!