Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fábry Sándorról mit gondoltok?

Fábry Sándorról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mint értelmiségi/humorista/közéleti személyiség/véleményformáló alak stb.
2013. máj. 15. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő sem fedhetetlen, azonban ezerszer ő, mint ilyen Puszér és Hajdú féle sz@rháziak.
2013. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 loupsolitaire ***** válasza:

Én kedvelem a stílusát.

Művelt, sokat látott ember; igaz, hogy enyhén beképzeltnek tűnik, de ez teszi őt Fábry Sándorrá. :)

2013. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ripacs
2013. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a stílusa, soha nem hagyja szóhoz jutni a másikat és gyakran akar olyan dolgokról viccet csinálni, amiről nem lehet.
2013. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó humorral, rendkívüli beszédkészséggel rendelkező ember.

Jelenleg is még futó műsora a köztévében szerintem már csak árnyéka régi önmagának. Csak úgy van...

2013. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utálom Fábryt. Sosem szerettem. Beképzelt, nagyképű, baromira el van szállva magától, a hangjától pedig a falra mászok. Ráadásul az utóbbi időben szinte az összes Rádiókabaréban ő szerepel, és elveszi a műsoridő felét az unalmas dumájával. Borzalmas.


Elmehetne már nyugdíjba, az lenne a legjobb.

2017. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!