Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit szóltok ehhez, a minap...

Ti mit szóltok ehhez, a minap megjelent cikkhez?

Figyelt kérdés

[link]


De, ha összehasonlítom Keresztes Ildikót a lenti énekesnőkkel, akkor még is csak sikeres, sikeresebb, mint ők:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ti mit gondoltok erről?



2013. máj. 22. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Keresztes Ildikó nagyon színvonalas, emlékezetes lemezeken és koncerteken működött közre háttérénekesként (pl. Omega, East, Kormorán). Ez önmagában sokkal nagyobb szakmai siker és érdem, mintha lenne egy-két futószalagon gyártott ismert slágere.

Az, hogy szólóénekesként kevésbé sikeres, talán annak köszönhető, hogy nem annyira "sztáralkat" (személyiségre vagy külsőre - nem tudom). Valamiért én sem kedvelem különösebben a szólólemezeit, pedig a hangját nagyra tartom.

De ettől függetlenül, aki ilyen lemezeken ilyen színvonalon működött közre, annak a pályafutását nem mondanám sikertelennek.

2013. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Melyik szólólemezét kedveled legkevésbé és melyiket a legjobban?
2013. máj. 22. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából olyan sokat nem hallgattam a szólólemezeit, hogy rangsorolni tudjam őket. Mindenesetre a Nem tudod elvenni a kedvem c. albumon még elég jó számok voltak, meg annak a lemeznek a rockosabb megközelítése közelebb állt hozzám (bár a címadót pont nem különösebben szerettem, talán azért, mert túl sokszor hallottam a tévében :) ).

A legtöbb újabb lemezét viszont alig hallottam, mert ami eljutott hozzám róluk, azoknak a poposabb stílusa egyáltalán nem tetszett, szóval azokról nem tudok mit mondani.

Viszont a Minden ami szép volt című lemezen a magyar rockzene néhány örök klasszikusát énekli (nagyon jól!), az tetszik.

2013. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Milyen érdekes, ezzel én is így vagyok... Rocker létemre az első lemeze sztem ott van a szeren, a második nagyon popos, nem túlzottan jön be, 1-2 dalt kivéve, harmadik lemezén nagyon jól énekli a blues és rock balladákat (mondjuk mindig jól énekel), a "Csak játszom" c. lemeze jó, ez amolyan pop rock, és a legutolsó lemeze szintén nagyon jó, igazi rocklemez, ha ajánlhatok róla 2 dalt, hallgasd meg (persze, nem erőszak a disznótor :)


http://www.youtube.com/watch?v=eUd5SKNcJ8g


http://www.youtube.com/watch?v=tNPJj4FL1No


Fiú vagy lány vagy? Én 21/F.

2013. máj. 22. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Szintén rocker és szintén fiú (30/F). :)


Köszi egyébként az ajánlást; azt hiszem, hogy ezt a lemezt érdemes lesz bepótolnom, ez tényleg jófajta rockzene.


Most utánanéztem, és látom, hogy Björn Lodin írta a dalokat (lásd Hard zenekar), illetve a második számban Vámos Zsolt gitározik (szintén Hard), szóval mindez már garancia a minőségre. (A napokban megjelent új Hard - pontosabban mostmár Kard :) - lemez szintén nagyon erős!)

2013. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:)


Na, örülök, hogy jókat ajánlottam, én melegen ajánlom, mindenképp szerezd be, így van, Björn Lodin a H.A.R.D. zenekarból, ő írta a lemezre a dalok többségét, és szvsz Vámos Zsoltnak is fantasztikus szólója van a Várj úgy c. dalban :) Amúgy nekem a "Nézd meg, amíg el nem múlik" a kedvencem, és látod, ezek sem futószalagon gyártott slágerek, hála Istennek ;)

2013. máj. 22. 20:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy a H.A.R.D. együttesnek jelent meg új lemeze, utánanézek, köszi :D
2013. máj. 22. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne H.A.R.D. néven keresd, ugyanis ez a Kalapács Józseffel újraszervezett magyar nyelvű felállás Kard néven, de a hangszeres szekció megegyezik. A lemez címe Szívemen a dal.
2013. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!