Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Will Smith többnyire miért...

Will Smith többnyire miért csak olyan filmeket vállal, amelyekben egyszemélyes világmegmentőt, mindenható szuperhőst, kisistent játszhat?

Figyelt kérdés
Tényleg ekkora egoista gyökér?
2013. jún. 5. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom az okát, de pár talk show-ban, interjúban láttam már Will Smith-t, és elég normálisnak tűnt.

Lehet csak azért csinál mostanában ilyen filmeket, mert ezt jól tudja alakítani, nem idegen tőle. Pl. Jason Statham-től is furcsa lenne, ha egy tini"drámában" látnánk.

2013. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hozzá az ilyen szerep illik. Nekem jobban tetszik a Legenda vagyok-ban, mint pl. egy drámai, romantikus filmben. Mr. Macsó színre lép :D mint mindig xd

de most a film, amivel a Föld után c. filmben szerepel. Jajj... nem bírom azt a gyereket. Komolyan: belekóstolgat kicsit a táncolásba, éneklésbe, színészetbe, de be kell vallanom, egyikben sem valami tehetséges. De akkor most már inkább maradjon a színészetnél, de a kornyikálást kéremszépen hagyja abba.

Bocsi hogy a végére így eltértem a tárgytól, de ez most kikívánkozott :D

2013. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem egoista csak felkérték és elfogadta.Annyi pénzért szerintem te is elfogadnád.

Amúgy NEM ő csinálja a filmet hanem a rendező és az iró. Ő csak szereplő.

(Bocs a kis i betü és ü betüért csak nem lehet irni ékezetesen. Kivéve: ö;ü;ó;ő;ú;é;á)

2013. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egoista? A Django főszerepét is felajánlotta neki Quentin Tarantino és azért utasította el, mert szerinte az nem a főszerep volt...
2013. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


De sok más filmre kérik fel, és ezeket el is utasíthatja, de ha megnézed az utóbbi években milyen szerepeket VÁLLALT (vagyis ami neki tetszett, nem az, hogy muszájból el kellett fogadnia a szerepet, mert egy filmbe sem akarják beválogatni) az mind tényleg ilyen világmegmentő meg ilyesmi.

2013. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZEEROBERTO válasza:
Jól áll neki az olyan szerep mindig....
2013. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!