Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Írtam levelet egy Disney...

Írtam levelet egy Disney sztárnak. Válaszolni fog rá/küld autogramot?

Figyelt kérdés
A Twitter-en megszokott osztani a rajongói leveleiről képeket, és néhány rajongójánál láttam autogrammal ellátott képet róla. De egy páran írtátok már, hogy nem is a sztár írja alá, meg stb.. Szóval elbizonytalanodtam.
2013. jún. 9. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen...Az ilyen nagy sztároknál már nem ő írja alá! Ha így írsz neki,biztos, hogy nem ő írj alá! Vagy egy sablont kapsz kinyomtatva,vagy valaki más oda írja a nevét,de,hogy ő nem fogja aláírni az biztos,hiszen az ügynökségére megy a leveled. Az a biztos,amit ő ott ír alá a szemed előtt...=)
2013. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sztár rá se néz a levélre. Nem is ő írja alá hanem más általa megbízott valaki. Tapasztalat.
2013. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyiknek?

Külföldre írtál?

2013. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, külföldre. Privátban elárulhatom, melyiknek írtam. :) De azt nem étem, hogy hogy oszthat meg annyi képet a hivatalos twitter oldalán (amit Ő kezel), ha nem is nyúl a leveleihez/nem is látja őket, meg mindig megköszöni őket... Szóval biztos az, hogy nem Ő olvassa el? Mert azt értem, hogy pl. Brad Pitt nem ér rá a leveleivel foglalkozni, de egy Disney sztár (akinek mellesleg van ideje fotózgatni a kibontott leveleit) ne olvasná el?
2013. jún. 11. 19:39
 5/6 A kérdező kommentje:
És te kinek írtál? :) Hogyan tapasztaltad?
2013. jún. 11. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM MERT SZAR VAGY!!!
2013. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!