Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gáspár Laci a "szuperénekes"...

Gáspár Laci a "szuperénekes" Miért nem viszi el e lányát fogorvoshos?

Figyelt kérdés
Egyik újság címlapján rohadó foggal vigyorog! Undorító! Ráadásul kislány és az egész ország látja! Nem szégyenli a szupersztár? Nem ezeknek kéne példát mutatni?
2008. jún. 23. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én ismerem a családot látásból... Gáspár Laci minden olyanra költi a pénzét, ami tök felesleges. A lánya fogai meg majd kihullanak... lesz új. Új autóra telik, új házra telik, van ideje mindenfelé rohangálni, de a lányával lenni nincs. Mondjuk az is kérdéses, hogy az anyuka miért nem viszi fogorvoshoz? Szerintem még tejfogai vannak a kislánynak és majd csak akkor törődnek a fogaival, ha rendes csontfog lesz... vagy akkor sem :-S
2008. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem, nem is láttam még, azt sem tudom ki az a Gáspár Laci, de ha tejfog akkor úgyis kihullik és majd lesz rendes neki, hány éves az a lány?

Egyébként meg mit érdekel az téged hogy ők mit csinálnak? Ő dolga...

2008. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szájápolás ugyanolyan fontos most is, ha még jobban elromlik, már a maradó fogak is romlottan bujhatnak elő. És ez a hozzáálás, hogy úgyis kihullik!!!!? Hát a maradó is kihullik!!!!!!!!!!!...........az ilyennek legalábbis hamar.
2008. jún. 23. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!