Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan kell kiejteni helyesen...

Hogyan kell kiejteni helyesen Josh Devine nevét, és tudnátok mondani pár dolgot róla? /Directionerek! / xx

Figyelt kérdés
Directionerek segítségét várom.

#tény #Directioner #Josh Devine
2013. jún. 30. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
dzsos devin
2013. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor eddig jól mondtam,köszönöm!:) és azt esetleg nem tudod,hogy pontosan mikor született,hol,meg ilyenek?:) xx
2013. jún. 30. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok direksöner, csak tudtam a kiejtést ennyi...
2013. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem baj,köszönöm :) xx
2013. jún. 30. 20:55
 5/6 directioner00 válasza:
Josh 1991. július 9-én született :) Sokat én sem tudok róla, és csak egy oldalt találtam,ami kimondottan vele foglalkozik. Egyedül a saját oldalát, csak ez angol. Nem tudom, hogy beszéled-e a nyelvet, vagy sem, de ha kell, akkor én lefordíthatom, vagy leírom a lényeget szívesen :) Remélem segítettem :) [link]
2013. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia :) Jó angolos vagyok,és ismerem ezt az oldalt. Köszönöm azért,már megtudtam mindent ,ami szükséges:) xx
2013. júl. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!