Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » HELP, SEGÍTSÉG, FONTOS!...

Joe Makepeace kérdése:

HELP, SEGÍTSÉG, FONTOS! Charlotte Froom (ex-Like basszusgitáros) elérhetőségére vagyok kíváncsi az interneten! E-mail, facebook, bármi! Hogyan tudnám Őt elérni a neten?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos nekem, és hogyha van olyan valaki, akinek esetleg benne van az adatbázisában, vagy bármiképp tud segíteni megköszönöm nagyon! Én sajnos az egész interneten nem találok olyat, ahol konkrétan Vele lehet fölvenni a kapcsolatot! Küldtem néhány címre, volt zenekarok honlapjaira, ide-oda, de ez nem az igazi! Szóval könyörgök...!

2013. júl. 1. 22:00
 1/2 anonim válasza:
Sajnos fogalmam sincs ki ő, de én a helyedben a TWITTER-en próbálkoznék.
2013. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a "minden ami Charlotte Froom" oldalon próbálkoznék. De ha ott sincs fent elérhetőség akkor bocsika. Azért sok sikert.
2013. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!