Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Be tudnátok...

Directioner00 kérdése:

Directionerek! Be tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
A facebookon olvastam, hogy ha adakozok min. 3 eurót, akkor nyerhetek egy 5*-os szállodába helyet, és egy bulit Harryvel és Liammel, de nem találom már sehol. Be tudná valaki linkelni, hogy hol tudok erről bővebben olvasni? Előre is nagyon köszönöm :)
2013. júl. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
XD persze, és majd a 10 millió rajongóból pont te fogsz nyerni :D:D
2013. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel aki adományoz automatikusan sorsoláson vesz részt mindenki ugyan annyi eséllyel indul, tök mindegy, hogy mennyi pénzt adtak bele vagy hová valósu, kedves első :)

[link] :)

2013. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem gondolnám, hogy én nyerek, de nekem is van esélyem, ha adakozok. Ha meg nem, a pénz akkor is jó célra ment :)

2. válaszoló: Nagyon nagyon szépen köszönöm :))

2013. júl. 12. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyersz :) egy Magyar lány nyert New York-i utat az 1D-het.Bármi megtörténhet ;)
2013. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
uhh vár nyernék :) <3
2013. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!