Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek adam jó pasi vagy...

Szerintetek adam jó pasi vagy nem? Mert én nagyon szeretem a számait és nagyon tetszik is. Ezzel csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
adam lambert,

2013. júl. 14. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem.és amúgy is ,a fiúkat szereti...
2013. júl. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meleg is meg szerintem nőies is vagyis szerintem nem az
2013. júl. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
adam nem tehet arról h meleg és még a smink is jól áll neki és a stílusa nagyon teszik nekem (viselkedési stílusa) am mindenkinek más tetszik...
2013. júl. 14. 07:52
 4/8 anonim ***** válasza:

TÖKÉLETES pasi, egyáltalán nem nőies, fhanem férfias főleg mostanában! Igazi belevaló Los Angeles-i rossz fiú, a hangja, megjelenése erőt sugároz, jóképű, magas és hát..:D Glambulge...(glambertek értik).A zenéje, ahány album annyi stílus! minden téren jó.

személy szerint 3 éve rajongok érte, és istenítem, biztosan van valami földöntúli energiája, mert olyan tehetséges és sármos :D...


egy Adamista...

2013. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jó pasi, de nem érdekel a magánélete, egyszerűen csak nem az esetem. A stílusa az meg olyan, hogy szerintem sokszor túlzásba viszi, de vannak érdekes fotói. Én rocker vagyok, nekem leginkább a cuccai jönnek be, van néhány klassz bőrgatyája meg -dzsekije. :)
2013. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja egyébként van egy-két jó száma, de azon túl nem érdekel.
2013. júl. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem régebben jobban nézett ki,a Tommy-s,Sauli-s afférok alatt :D
2013. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem is jobban nézett ki régebben de voltak olyan időszakai akkor is h egy kicsit rosszul nézett ki és utána megint jól
2013. aug. 11. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!