Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi eselyem van. Hogy joba...

Mennyi eselyem van. Hogy joba legyek egy hires emberrel?

Figyelt kérdés
Magyarra gondolok :P
2013. júl. 19. 20:02
 1/5 Egy ork ***** válasza:
Elég sok. Én például ismerem személyesen Jucust. Tudom, hol lakik, hova jár dolgozni, pedig 20 km-re lakok onnan.
2013. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem , koszi! Azt megkerdezhetem,hogy hogyan lettetek olyan joba ugy ertem eloszor ? hogyan kezdodott ? Csak mert a legtobb magyar sztarnak rengeteg rajongoja van..es ebbol mennyi az esely arra ,hogy pont en legyek joban vele ?! Nalatok ez hogy volt ??
2013. júl. 20. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz. Mondjuk ha egy helyre jártok bulizni, kajálni, akkor lehet róla szóval. Kell valami közös, mert egy égből pottyant emberrel nem szoktak általában összeismerkedni, hiszen nehezen bíznak meg az ilyenben. Jó ha rokoni szál fűz hozzá, hogy ismerősöd egy közeli rokona.
2013. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó mondatban 'hogy' helyett 'vagy'-ot akartam :D
2013. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke, koszi.
2013. júl. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!