Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Komolyan érdekel, hogy mi...

Komolyan érdekel, hogy mi lehet az oka annak, hogy Jared Leto szinte semelyik életkorában nem látszott annyinak, amennyi. Vélemény?

Figyelt kérdés
tudom,nem valami mélyenszántó kérdés, de egyszerűen nem értem :/ régebben láttam a rekviem egy álomért című filmet. abban elvileg 29 éves volt ,én 20nál nem tippeltem volna többnek :/. A my so-called cimű filmben azt hittem,h egy idős a többiekkel (15) de ott meg 23 volt.... na meg itt van most 42 évesen, és ..nah. h lehet ez?

2013. júl. 23. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A My So-called Life-ban a többiek sem voltak 15 évesek, inkább 20. Az általános dolog, hogy tiniket a koruknál idősebb színészek játszanak. A Requiem for a dream-ben nagyon le volt fogyva, az azért rásegített. A filmekben tudják őket úgy sminkelni, öltöztetni, hogy fiatalabbnak látszanak a koruknál.

Amúgy azt szokta mondani, hogy figyel magára, sokat alszik, és sok zöldséget eszik. Vagy lehet, hogy csak ilyen szerencsés génekkel lett megáldva. Ha megnézed, az anyja is elég fiatalos.

2013. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát claire épphogy 14 volt mikor kezdték a forgatást tudtommal,de nem is ez a lényeg.

az igaz,h egy videóban láttam az anyukáját és őt sem mondanám 60 év körülinek :/ érdekes

2013. aug. 7. 12:30
 3/5 someoneelse ***** válasza:
Én is felfigyeltem már erre, és szerintem a hatalmas kék szemek és a sima, fiatalos bőr a kulcs.
2014. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó gének...nagyon nagyon jó gének 0_0
2014. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én vagyok ezzel így, szeritem is istenadta génekkel rendelkezik, normális ember nem lehet ennyire tökéletes :D
2014. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!