Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Unatkozó, jó angolosok!...

Unatkozó, jó angolosok! Lefordítanátok ezt?

Figyelt kérdés
Tudom nagy kérés és sok a szöveg, de ezt az oldalt: [link] ha valakinek, aki jól tud angolul és van ideje rá, akkor lefordítaná nekem? (Ha nem érdekel a téma, akkor nem kérek véleményt és a hülyeségekre se vagyok vevő, köszi!)

2013. júl. 26. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen te is el tudod olvasni. Meg nyitod chrome-ról és ki fogja hozni hogy lefordítsa e. Nem tökéletes, de jó :)
2013. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám, hogy egyáltalán nem tökéletes. :D Már kipróbáltam, épp ezért kérdeztem meg itt inkább. Bár gondolom senki nem lesz olyan, aki lefordítja ezt nekem... :(
2013. júl. 27. 01:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Háát elég hosszú. Ha nagyon érdekel válassz ki egy kisebb részt azt megpróbálom lefordítani. :)
2013. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia! Ez érdekelne a legjobban:


On August 14, 2012, Gaga released a 30-second trailer of the Lady Gaga Fame commercial which uses her song "Scheiße" as background music. On August 23, 2012, a day after the official launch of the fragrance at Macy's, Lady Gaga aired a second follow-up commercial. It follows the same story line and features Gaga scratching off black ooze, representing her black eau de parfum, from the male model's face. At the end of the ad, Lady Gaga's "Gulliver pose" is transformed into a golden statue similar to the cap from Le Masterpiece. Later the same day, a third subsequent ad was premiered on TV. It features Gaga parading between two sets of male models. On one side there are partially nude men dressed in latex; on the other side are giant size male figures frontally clothed in a half-gown and nude at the side and seemingly at the back. Their faces are disguised by a plastic shield. The two "Gulliver" statues of Gaga are also featured, one with tiny men climbing all over her and the other cast in gold.

The complete commercial video debuted on September 13, 2012 at the Guggenheim Museum, in New York and was released online on the same day at Littlemonsters.com. It was directed by Steven Klein, who previously directed her music video for "Alejandro".


Köszönöm, ha lefordítod. :)

2013. júl. 28. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

2012. augusztus 14-én Gaga kiadott egy 30 másodperces bemutatót a Lady Gaga Fame reklámnak, amelyben felhasználja "Scheiße" dalát háttérzeneként. 2012. augusztus 23-án, egy nappal a hivatalos indítása után a Macy's illatnak, Lady Gaga kimondta, hogy egy második reklám következik. Ugyanazt a történetsorozatot követi és jellemzi Gaga, miközben kikaparja a fekete iszapot (??! ezt itt nem igazán értettem, bocsii), ábrázolva fekete eau de parfum-jét, a férfi modell arcát (hát ezt se igazán :/). A hirdetés végén, Lady Gaga "Gulliver pose"-ja átalakult egy arany szoborrá, aminek a kupakja hasonlít Le Masterpiece-ére. Később ugyanazon a napon, egy harmadik újabb hirdetést mutattak be a tévében. Gaga parádézik két férfi modell között. Az egyik oldalon részben meztelen férfi latexbe öltözve, a másik oldalon is óriási méretű férfi alak fél ruhába öltözve és meztelenül az oldalán, és látszólag hátul (ez se lett valami értelmes...). Arcukat álcázzák műanyag pajzsal. Gaga a két "Gulliver" szobrain szintén szerepelt, egy az apró emberek közül átmászik rajta és a másik öntött arany (te sem érted ugye? bocsii).

A teljes reklámvideo debütált 2012. szeptember 13-án a New York-i Guggenheim Múzeum-ban, és megjelent online az ugyanazon a napon Littlemonsters.com-on. Ezt Steven Klein rendezte, aki korábban vezette (irányította) az "Alejandro" videoklippjét.

Elég rossz lett, de azért remélem valamennyit segítettem. :/ :)

2013. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél, köszönöm! :)
2013. júl. 29. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!