Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért sírnak a magyar színésze...

Miért sírnak a magyar színészek, hogy nincs pénzük, közben meg budai villákban élnek, nyugat-európai hajóútra járnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
nem tudom ezt kiről hallottad konkrétan,de ez csak néhányukra lehet igaz.....az átlag magyar színész csóró.
2009. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen aki szerepel egy évbe legalább két filmbe,sorozatbn rendszeresen játszik,próbál két darabot,szerepe 3,mellette még járja az országot haknizni az lehet ott lakik.

De mondjuk aki egy vidéki színházba egy szerepet játszik egész évad alatt,az csak álmába megy hajóútra és marad a színészlakásba élete végéig.

2009. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kedves, jó Medveczkyre gondolt a kérdező, gondolom. Nem tudom, miért sírnak, és érdekelne, hogy annak idején mennyi Tb-t fizettek be a haknijaik után....


én nem sajnálom őket.

2009. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Medveczky????

Hát nem azért de aztán az tényleg csóró lett amióta nyugdíjas.Tudod te egyátalán milyen nyugdíja van a színművészeknek?????

éS annira szomorú,hogy a kis jöttem,b@sztam ,játszottam szereplő rin...ók jobban felkapottak mint azok akik 5 évig gürcölnek az egyetemen.

2009. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tb-t meg mindenkinek a saját érdekes hogy fizesse,mert has egyszer egy hétig kórházban van rámegy a gatyája is.
2009. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert örülnek, ha sajnáljuk őket, vagy nem tudom...

Húú, Medveczkyt meg meg tudnám tépni a 35ezer forintos nyugdíjával együtt. Mert szegénynek csak annyiból kell ám megélnie :( (jah és a villáját fenntartania...)

2009. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egyesek ismernék egy kicsit a művésznő életét ,körülményeit és nem csak az újságból nem írnának zöldségeket.
2009. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem Medveczkyre gondoltam,hanem pár ismertebb,fiatalabb színészre
2009. okt. 30. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!