Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik a legnépszerűbb sztárok...

Kik a legnépszerűbb sztárok jelenleg a magyar fiatalok köreiben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
hááát énekesek közül eminem,50cent, dmx,linkin park, good charlotte, fall out boy,stb. attól függ kinek milyen a stilusa, meg ugye a magyar kislányok körében az anti fitness club a no thanx tokio hotel:D kiváncsi vagyok a többiek mit fognak irni :))
2008. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen tinimagazinok tele vannak Tokio Hotellel, Anti Fitness Clubbal, No thanx-el, Zac Efron-nal, Vanessa Hudgnes-szal, Ashley Tisdale-el, Rihannával, lassan Jonas Brothers-el. Hm, aztán még van Mark, Lola, Avril Lavigne, Fall out boy (azon belül is inkább Pete Wentz Ashley Simpson-nal), Miley Cyrus. Nemrég még sokat cikkeztek Orlando Bloom-ról, Keira Knightley-ról és Johnny Depp-ről és mivel hamarosan újabb Harry Potter film lesz, ezért megint felkapják majd Daniel Radcliffe-et, Emma Watson-t és talán Rupert Grint-et... Hát kb ezek a híresebbek, de még írhatnék... :) Tényleg attól függ, melyik korosztályra és milyen műfajra vonatkozik a kérdés. :)
2008. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindenkinek más az izlése.Van aki ezt szereti van aki azt.Én 17 éves lány vagyok és én például ki nem álhatom a Tokio Hotelt meg még egy pár eggyüttest.Szoval mindenkinek más a nagy kedvence.Amíg anyám a mulatós Lagzilajcsis meg a Balázspalis hülyeségeket szereti apám a régi klasszikus zenéket kedveli a Beatles vagy hogy írjáűk meg Zámbó Jimmy,Kelly Faimy meg még mittudomén.Az egyik barátnőm L.L. Juniorért meg van őrülve míg a másik a Hooligans-ért rajong.Szoval egyénfüggő.
2008. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Igen egyénfüggő, de itt a fiatalokra kérdeztek rá... És én a 15 évemmel sem a jelenleg divatos zenéket hallgatom és a régi klasszikusok közül nem mindegyik rossz!! Én személy szerint Jon Bon Joviért odavagyok pedig ő sem mai csirke. :P:)

Jah, akkor még kiegészítem a sztárokat:

Hayden Panettiere, Milo Ventimiglia, Paramore, Linkin Park, Good Charlotte, Paris Hilton...

2. válaszoló :)

2008. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag fiataloknál gondolom azok népszerűek akiket állandóan a tévében lehet látni. Stáb, Anti fitnesz, nem tudom még kik.


Meg van a másik fele ahova én is tartozom, akik ezeket a megcsinált sztárokat ki nem állhatják.

2008. jún. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
A mostani fiatal hírességek nagyon híresek.Lola,Anti Fitness Club,No thanx,Stáb.De külföldiek közt Avril Lavigne,Britney Spears,Ashley Tisdale stb
2008. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

a legborzasztóbb előadók a népszerűek manapság sajnos...

igénytelen unalmas pop-maszlag

2008. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zenészek nem feltétlen sztárok...és a kérdés sem csak a zenészekre irányult.
2008. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én már csak tom...xD 13 éves vaok

Avril Lavigne, Tokio Hotel már kezdenek kimenni a divatból

akk akik most a toppon vannak:

Vanessa Hudgens, Zac Efron, Ashley Tisdale, High School Musical, Demi Lovato, Jonas Brodhers, Camp Rock, Selem Gomes, Miley Cyrus, Hannah Montana, Britney Spears (újjab visszatérése), Lady GaGa, Katy Perry, Pink talán ők a legeslegtrendibbek, ja és Rihanna, Cris Brown, Beyonce, Pussycat Dolls, Lil Wayne, Madcon, The Saturdays,Jordin Sparks magyarok közül pedig Barbee, Lola, Márk, Anti Fitness Clubb, No Thanx úgy kb ennyi

2009. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az előző válaszoló is

és még: Robert Pattison

2009. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!