Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik a legnépszerűbb sztárok...

Kik a legnépszerűbb sztárok jelenleg a magyar fiatalok köreiben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 16:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
ööö Selena-t akartam írni :)
2009. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Gomez :)
2009. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
77%

Én jobban szeretem azokat a sztárokat,akit többet tettek le az asztalra,mint a felkapott tinisztárok.

Szerintem a fiatalok szemében sokkal nagyobb sztár lesz Michael Jackson,Madonna,Jim Carrey:D,mint mások.

Sokkal jobban szeretem Ashley Tisdale-t,mivel remek színész,évek óta dolgozik a Disney-nél.Vanessa Hudgens nem annyira szeretem,mivel még nem tett le annyit az asztalra,mint Ashley.

De a tinik mindig is az új embereket fogják szeretni,mivel most ők a menők,de később áttérnek egy másikra.

2009. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ezeket a "megycsinált" sztárokat én sem igazán szeretetm.

17 éves fiú vagyok és mégis soha nem rajongtam egy disco-számért se, se egy Tokio hotel-es vacakért. Akkor már inkább valami minőségi zene, és ezek általában nem igazán híresek(és divatosnak sem mondhatók manapság a fiatalok körében)

Na hogy hasznos is legyek mit szeretek.

Külföld:

-Iron Maiden

-Hatebreed

-Norther

-Nightwish

-Insomnium-

-Khalma

-Blood for blood

-Children Of Bodom

Ezek Black-és death metal zenekarok.


Magyar:

-Junkies 1-2 szám

-Wisdom

-Szikla

-Iron Maidnem

2009. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Számomra:

30 Seconds to Mars

Jared Leto

Anti Fitness Club

Fall out boy

The Grenma

Robert Pattinson

Chad Michael Murray


A többség számára:

AFC

No Thanx

Tokio Hotel

Miley Cyrus

Metro Station

Demi Lovato

Selena Gomez

Lady Gaga

Zac Efron

SP

Vanessa Hudgens

Paris Hilton

Barbee

Chace Crawford

stb...

2009. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Lady Gaga Beyoncé
2010. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Paramore, Ke$ha, Robert Pattinson, Zac Efron, Lola, Justin Bieber, Katy Perry, BNF, Avril Lavigne, Fall Out Boy, Kristen Stewart, Taylor Swift, Metro Station, Pixie Lott, SP, Király Viktor, Fekete Dávid, Hien, Lady GaGa, Miley Cyrus, Selena Gomez, Jonas Brothers, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Beyoncé, Kelly Clakson, Pink, Emma Watson, Anti Fitness Club, Taylor Lautner, Paris Hilton, Demi Lovato, Britney Spears, Black Eyed Peas, Rihanna stb
2010. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!