Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szereted a Jonas Brothers-t?...

Szereted a Jonas Brothers-t? Ki a kedvenced? Miert?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Én speciel utálom.

Most le lehet pontozni, de szerintem csak most egy éve futtatták föl őket, és olyan nagyképűek, mint az állat, azt hiszik, hogy most olyan nagy sztárok lettek.

2009. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
én se szeretem őket de nagy sztárok lettek, barátom, a hülye disney channel feldobta őket mint HM-t, olyan nagyok lettek mint Blink 182 (persze csak a hirnevük) de mondjuk Blinkel nem lehet össze hasonlitani, azok megküzdöttek a hirnévért :) ők az én kedvenceim!!!
2009. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem...És nem adok nekik 1-2 évnél többet. Kb. olyan mint a Tokio Hotel (persze nem a zenéjükre gondolok)
2009. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
nem szeretem
2009. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Utálom a Jonas Brothers-t:) De kit érdekel? 1-2 évig kibírom őket, aztán úgyis eltűnnek:D
2009. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

1.én szeretem őket.

2. tehetségesnek tartom őket.

3.nem 1 éve "futtaták fel" őket kb..5 éve ismertek csak magyarországra mint tudjuk minden lassabban jut el...

4.szerintem épp hogy nem beképzeltek. a helyzetükhöz képest nagyon szerények sokat adakoznak,saját alapítványuk is van stb..

4. irigységből senkiről nem jó véleményt mondani...

5.lefogadom hogy a fújjogók még egy számot sem hallottak tőlük..

na mindegy.. senki véleményét nem lehet megváltoztatni:D

2009. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen szeretem. Nick Jonas hisz olyan helyes! VAGY NEM???
2010. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%

Igen.Imédom a Jonas Brotherst =)Kedvenc banda =) Jonas Brothers forever =).

És nekem Joe Jonas a kedvencem iszanyathellyes pasi =).

És eggyáltalán nem nagyképüek =).

2010. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%
NICHOLAS JERRY JONAS(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)
2010. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régebben nem szerettem őket, de elkezdtem nézni a sorozatukat éa teljesen megváltozott a véleményem :) Mostmár ők a kedvenceim :)

Én Nicket szeretem a legjobban, mert nagyon aranyos, olyan kis babaarcú :) És az interjúk alapján nagyon rendes, kedves srácnak tűnik <33

2010. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!