Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most komolyan csak én rühellem...

Most komolyan csak én rühellem Taylor Lautner-t?

Figyelt kérdés
??????
2013. aug. 22. 14:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
én is utálom
2013. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Végre valaki!
2013. aug. 25. 16:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is. Szerintem nagyon csúnya, nem értem mit csípnek rajta a lányok :D
2013. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szerintem meg irgyek vagytok én sem szeretem nem is utálom ártott ő nektek hogy gyülölitek?
2013. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Már megint ez az irigyek vagytok duma. én nekem semmi bajom vele, de szerintem is csúnya, nem értem, miért olyan népszerű.


20/L

2013. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Persze gondolom a pasid utálja ezért te is.
2013. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

De csunya szegény :D [link]

Nem itt kezdődik a csunyaság aki erre asztmondja csunya az irigy.

2013. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Persze gondolom a pasid utálja ezért te is."


Ezt most nekem mondtad?! (20/L vagyok.) Én NEM utálom, nem is mondtam, hogy utálom, hiszen komolyan sem nagyon tudom venni, tekintve, hogy tinisztár, én meg 20 vagyok. Épp nincs pasim, de ha lenne, nem kéne utálnia, nem lenne rá oka. És szerintem igenis csúnya, de akinek tetszik, annak tetszik, és most berakhatsz róla képet, nyilván tudjuk, hogy néz ki, különben nem tudnánk vitatkozni róla. Nekem nem jön be, nem járnék vele például, ha mondjuk évfolyamtársam lenne.

És ez az irigy vagyok duma annyira idegesít, hogy el nem tudom mondani. El sem tudod képzelni, hogy valakinek más az ízlése? Én nem mondtam rád semmi rosszat, amiért neked bejön. És el sem tudod képzelni, hogy nem mindenkit ugyanaz vezérel? Először is mi a francra lennék irigy, HA LÁNY VAGYOK? Másodszor nem mindneki ugyanabban akar híres lenni, pl. nem akarok színész lenni, vagy fogalmam sincs, mire gondolsz, egyszerűen el nem tudom képzelni, mire legyek féltékeny nőként.

2013. szept. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
A sikerre.Küldj màr egy képet.
2013. szept. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, vagyis hát második..


Én sem vagyok irigy, de egyszerűen rühellem a képét, talán kicsit erős volt, mikor azt írtam, utálom, de valamiért unszimpatikus. Maga a viselkedése is nekem kicsit beképzelt. Na meg amikor vigyorog. Simán elmehetne egy horrorfilmbe. De ahogy a 20/L válaszoló írta, a "szépség" relatív, minden lánynak más tetszik, de ettől még nem vagyok féltékenyek rá, egyszerűen letojjuk a fejét. Ide pedig mi csak elmondtuk a véleményünket, mert kérdeztek.

2013. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!