Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szeretitek Miley Cyrust?

Ti szeretitek Miley Cyrust?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 26. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ideje elindult a lejtőn. Nekem nagyon nem szimpatikus ez a lázadó,'menő vagyok,mert kint van mindenem',r*banc stílus. Sok klipjétől egyszerűen hányni tudnék.A legutóbbiban ott vonaglik,szánalmas...


Pedig amikor a Hannah Montanában játszott,nagyon szimpatikus volt!

2013. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben szerettem, de most kiábrándultam belőle. Támogatom, hogy más a stílusa, felnőtt, megváltozott. A legtöbb előadóval megesik, de szerintem ő átesett a ló másik oldalára. Élő közvetítésben nem csinálunk ilyet. A nyelvét meg máreleget láttam egy életre.
2013. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát, én régebben is szerettem, meg most is. A külseje nem annyira érdekel, nem azt nézem. A hangja meg még mindig jó. Szerintem az új dala sem gáz.
2013. aug. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Az új zenéje fantasztikus!
2013. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régen bírtam de mióta megvált a hajától, úgy az eszétől is. Most az mondom, nem kedvelem. Kétszínű és a ribis stílustól azt hiszi felnőtt lesz, meg a fűtől. Épp az ellenkező hatást éri el vele. Ő is csak egy újabb botrányhősnő, de amíg Gagáéktól megszoktuk és így fogadtuk el, addig tőle nem mert ő nem így indult.
2013. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebben a Hannah Montana-ban szerettem, szép is volt aranyos is, jó hang, jó színészet, teljesen oké volt, pont beleillett abba a szerepbe.

Kicsit később érezte már, hogy ez nem teljesen ő, akárhova ment kis tinilányként kezelték, mint "Hannah Montana-t" és ez miatt kezdett elzülleni. Várható volt, hogy egyszer ki akar lépni ebből és fel akar nőni, de szerintem rossz utat választott és mára már úgy látom, hogy meg akar játszani valakit, egy olyan személyt, aki "nem ő" !!! Nem tartom egy talpra esett lánynak, kissé mintha össze lenne zavarodva, össze vissza beszél az interjúkon is. Egyszer azt mondja, hogy nem egy "vad bulizós" máskor meg, hogy imád party-zni. Aztán egy héttel később meg már az extasy-ról énekel.... Az új külseje és a "We Can't stop" klipje, undorító, mondanám, hogy riba.ncos, de fiúnak néz ki benne. Mintha Rihannát látnám, szexi kislányból ő is így indult el lefelé a lejtőn. Vagy Lindsay :DDD Amúgy Miley nemrég azt mondta, hogy változni akart, ezért vágatta le a szép haját és váltott vagányabbra. Egy frissebb interjú szerint meg azelőtt alig volt haja. "Bevallotta, hogy a hajzuhatagának egy része sem volt valódi, és a tincsek nem a fejéből nőttek ki, mindvégig póthajat viselt."

2013. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veres alexandra válasza:
100%

szia

nekem régen miley volt a példaképem,de ahogy megváltozott ki nem állhatom őt :(

nagyon sajnálom hogy így néz ki :(

nem tudom hogy mire jó ez neki

2013. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fantasztikus!!!
2013. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!