Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem undorító Miley...

Csak szerintem undorító Miley Cyrus? Amit csinál tényleg nagyon az.

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 01:14
1 2
 1/19 LilikeHelloKitty ***** válasza:
100%
kicsit elszállt.... amit a vman csinált az ténzleg undi volt...az emberek változnak...de ez télleg sok
2013. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak szerinted.... gusztustalan lett mostanában ez "nő"!
2013. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is nagyon az. 8-10 éves koromban ő volt az abszolút "példaképem" (ha ezt annak lehet nevezni ilyen korban), most pedig mindent elfelejthetek, amit valaha is gondoltam róla. Szomorú vagyok és kicsit sajnálom is... :'( Megundorodtam tőle, meg a dalaitól is (bár azok nem olyan rosszak, de most már nem bírom hallgatni sem). :(
2013. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kvarc válasza:
71%
Szerintem mindennek a legalja. Szégyen az a nö, meg azok is akik halgatják. A macis ötletet meg valószínüleg Aphex Twin-töl lopta.
2013. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Napéjegyenlőség válasza:
28%
nézzetek tükörbe, s rájöhettek arra, ti sem vagytok különbek.
2013. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ő celeb elsősorban aztán színésznő, és zenész...


Ismed, beszélsz róla, tudod, hogy mit csinál. Acélját elérte.

Az egész erről szól. Az igazi személyiségét nem sokan ismerik, ha van egyáltalán olyan, aki igen.

Lehet, hogy olyan, mint amit mutat, de lehet egészen mas ember is.

Ez a viselkedés, amit most elvárnak tőle.

Hogy mennyire marad "ember" ezek után azt pedig csak a jóég tudja..ld. Lindsay Lohen...(bár ő nem volt celeb, de a lényeg ugyanaz, elvesztette önmagát)

2013. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös válaszolónak: van fogalmad arról, hogy mennyi embert megsértettél a kijelentéseddel?

tükörbe néztem és jéé, nem nyalogattam kalapácsot, nem ültem meztelen egy golyón, nem pucsítottam egy díjátadón és nem tettem sz*xre utaló dolgokat!

képzeld, kb 5-6 éve ő volt a nagy sztár, minden második lányon valamilyen hannah montanás cucc lógott, millióknak volt a példaképe. már a csapból is ő folyt, na meg a fülünkből is... erre most úgy viselkedik, mintha a r*bancoskodás lenne a menő és ezeket mutogatja a mai (már amúgy sem) nem normális generációnak! saccra a rajongó tábora felét elveszítette. ami véleményem szerint nem ok nélkül történt és nem is baj!

2013. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit csinál, az annyira nem gáz szerintem, mert más sztárok is ezt csinálják. De Miley rettentően ocsmány egy nő, és tényleg ez az a szó, ami a leginkább illik az arcára.. Nem tudom szépnek látni, sehogy. Egyszerűen csúnya.. És irritáló. Pedig szerintem van tehetsége, és majd lenyugszik.
2013. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

NEMUNDORÍTÓ!!!! miley-t ne szidja senki! imádom!<3

Ha nem tetszik Miley új stílusa, akkor miért törődsz vele?

miért nem magaddal törődsz? ő élete! azt csinál magával, amit akar! mindenki változik,és ő változott, megunta, ezt a 'jaaj hannah mondtana vagyok, apuci kis lánya' szöveget.Meg akart változni, megtette.Ha te változol,majd biztosan lesz, akinek nem tetszik, a te új stílusod.Ő,csak stílust váltott,le akarta magáról 'rázni' a hannah szerepet.Megunta...21 éves nő, hagy tegye már azt, amit szeretne! nem ismered, nem tudhatod hogy valójában milyen, nem tudod az igazi én-ét te csak a videó klippekből látod, sehol máshol.És semmit nem tudsz róla, így viselkedik a videó klippeken, de azt nem tudhatod, hogy hogy viselkedik valójában,1x élünk, és ő csak éli az életet!!!!!!

#yolo:d

2013. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
megunta a hannah montana szerepet..és?! akkor már úgy kell viselkednie, mint egy r*ibanc?? másképp is ki lehetne törni a skatulyából, és nem azzal, hogy a fél világ röhög rajta. az ellenkezőjét érte el vele. így még jobban a régi kislányra emlékezteti az embereket és hogy most mennyire görcsösen akar megszabadulni a hannah montana címkétől...
2013. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!