Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Justin...

Mi a véleményetek Justin Bieber As long as you love me című számáról? Szerintetek nem kezd már felnőni? Új séró, utóbbi évben meg a teste is férfiasabb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fan, de megfogott ez a szám. Amúgy a videoklipp sem tetszik, youtube-on néztem a believe koncertjét, na ott a performance bejött.
2013. szept. 15. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szégyen szemre engem is megfogott ez a szám. -.-" Pedig amúgy egy számát sem szeretem, kifejezetten "rosszul" vagyok ha az ő számait kell hallgatnom (pl rádió a suliban), de ez az egy szám annyira fülbemászó meg minden hogy nekem is megtetszett.
2013. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni. Meglepőttem magamon én is, hisz a pop nem áll közel hozzám, de ennek az alap low dubstepje megfogott. Szégyen, nem szégyen ez van. Èn se állhattam ki, főleg mikor anno minden osztálytársam rajongott, félrefésült selyemsérójával nagyon gyerek volt. ...
2013. szept. 15. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
rühellem magát jb-t, de a számait sosem ítéltem el. igazából ha jobban belegondoltok, ti sem őt nem kedveltétek, hanem a felhajtást, ami van körülötte. ez jobban úgy hangozna, hogy a rajongókat. én például ezt magamról 100%-ra tudom. ha nem lenne néhányak szerint Istenként kezelve, akkor csak egy sima előadó lenne, mint a többi, és a kutya nem b_zizná. Akik azt csinálják, azok is csak szimplán azért teszik, mert ha egyesek szerint divat szeretni, akkor legyen divat útálni is. Ez zenén kívül mindenhol így megy.
2013. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
illetve az elejét rosszul fogalmaztam. a viselkedését rühellem.
2013. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett ez a szám és megtetszett még egy pár száma a Belive albumról, nem vagyok valami nagy rajongó, de kiváncsi vagyok a következő albuma is hasonló stílus lesz-e:)
2013. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!