Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tudnám felvenni vele a...

Hogy tudnám felvenni vele a kapcsolatot? (AFC Tomi)

Figyelt kérdés

múlthéten találkoztam AFC Tomival, mármint úgy hogy egy bizonyos metromegálló aluljárójába, egyhelyben álltam pár barátnőmmel és beszélgettünk, aztán hirtelen megjelent, és egymás szemébe néztünk, de aztán elkapta a pillantását, gondolom azért, nehogy odamenjek nyálat csöpögtetni egy autogrammért... végülis sem magamat sem őt nem akartam hülye helyzetbe hozni... aztán elment elöttünk már kicsit fordította vissza a fejét felénk, de basszus... bnőm mondta hogy "fúj de csúnya vagy" valószínűleg meghallotta és nem valósult meg az a mozdulat =S lehet h amit és ahogy itt leírtam arra lehet következtetni h rajongó vagyok, meg h szerelmes belé stb.... nem vagyok, csak annyi h érdekelne h lehetne vele fölvenni a kapcsolatot!?


előre is köszi a válaszokat, az anti afc-sek pedig kíméljenek, mert nagyon nem vagyok oltogatós kedvbe és nem vagyok rájuk hangolódva... =DD


2009. nov. 7. 17:52
 1/10 anonim válasza:
70%

én a helyedben elkerülném AFC Tomit. Különben sem Te lennél az esete, hanem egy hozzá hasonló lánynak öltözött, rúzsozott fiú. amugy, hány éves vagy?

De itt lakik kápmegyeren...Szégyen...

Szerintem írj neki egy rajongói oldalon, ha már ennyire ízlésficamos vagy.

2009. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ahham... nos hát megkaptam... hát jó! kezdjük azzal h nem romantikus szállal fűződnék hozzá, hiszen bármennyire is "tetszik" az ahogy öltözik, a hangja, a keze, a szeme, akkor sem ér fel a vőlegényemhez, tehát én nem nézek úgy rá mint egy férfira, hiszen nem is lehetne, mert tudjuk miért nem... az hogy nem én vagyok az esete, ebben lehetne kételkedni, bár nem tudna az sem érdekelni... de jól van legyen neked igazad, hogy nem vagyok az esete, sőt, nem is akarnám h az legyek... lehet h azt hitted egy 14 éves kislány vagyok,aki majd' megőrűl h Tomikát akár egy újjal is megérintse...xD félretéve tévhiteket és viccet, csak arra voltam kiváncsi, hogy egy "hétköznapi" személy mint én hogy tudja felvenni a kapcsolatot egy beképzeltnek titulált, lányos kinézetű énekessel!? ha sehogy nekem az is válasz, de akkor megint megyek arra helyre ahol láttam és várok.....
2009. nov. 8. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy a kényes nyálas b.zigyerek le se szar téged...
2009. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia

adok egy mail cimet,itt irhatsz neki (:

fucking@vipmail.hu

vagy esetleg blogzona vagy ilyenek :)

2009. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

hagyátok már a Tomit :@

nem hiszem el mennyi ember van aki csak azért nézi le mert igy öltözik...szerintem szuper srác...és a - véleményeiteket tartsátok meg magatoknak,és a kérdésre válaszoljatok

na pápussz!

2009. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok! Hidd el, hogy nem azért nézem le, ahogyan oltozik, ez mindenkinek saját dolga.. Azért nézem le, mert ezt idiótán, nevetségesen teszi. Plusz a zenéjuk hallgathatatlan, ok mégis nagyon-nagyon teszik magukat, azt képzelik, hogy milyen szuperok, pedig csak nyáladékok..

(Csak úgy megjegyzem, kíváncsi vagyok, hogy a mai amorf nemzedékbol milyen emberek lesznek, de remélem kinovik)

2009. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.Koncert után menj oda h tetszett a koncert.

2. Nézd meg iwiwen ismerőseit,kérj meg egy közös ismerőst h mutasson be, levelezz is vele.

3.metróban nem nagyon érdemes ismerkedni,valszeg siet,zavarnád.de biztos jobban örülne ha látná nem róla beszéltek

2009. nov. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha jót akarsz magadnak,akkor a hisztit szépen elhagyod,és úgy beszélsz vele mint bármelyik haveroddal.
2009. nov. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
vagy pl felvehetnél msnre ha ennyire megakarsz ismerni, bár keveset vagyok fennt, ez megérthető. és igen valami rémlik, de nap mint nap vagy 10-15 beszolás érkezik hogy hogy nézek ki (: ird ide az email ed
2010. ápr. 5. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:
kedden találkoztunk vele,tiszta bolond :) egyébként aranyos :D
2010. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!