Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a kedvenc szine Harry...

Ádám Kata kérdése:

Mi a kedvenc szine Harry Stylesnek? És minden amit tudtok róla irjátok

Figyelt kérdés
Étel Város Ország stb.
2013. okt. 3. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Zöld, Burgonyagratin, Oxford, Svédország
2013. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
El ne hidd már.:) Szereti a narancssárgát,és a zöldet is nagyon:) Imádja Angliát,mivel ott is él,és Ausztráliát,de elmondása szerint "túl messze van" ,mármint tőlük. 19 éves,ő a legfelkapottabb banda tag,szülei elváltak,van egy nővére,aki szintén énekel,csak nem olyan híres szinten,csak hobbiból,Gemma. Anne-nek hívják az anyukáját,apukáját Des-nek. Ő a stylist-juk kislányának,Lux-nak a keresztapukája,és Ed Sheeran a legjobb barátja,meg Nick Grimshaw. Remélem segítettem,ha igen akkor örülnék egy 'zöld pipának' x
2013. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Hát ezt nem hiszem el! 0% -ban hasznos?! Mindent leírtam róla tökéletsen könyörgöm! #előzővoltam x
2013. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
szeriti a maggi csirkeaprólék kockát, az egyszer biztos. amúgy mi ez a "mrs. styles"? nem vagy te egy kicsit beteg? majd, ha tudod, mi a kedvenc színe, szóbaáll veled? XD
2013. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
almale
2013. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Segfej én nem vagyok beteg csak nem jutott más az eszembe és nem kell úgy érteni
2013. okt. 12. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:

-Szereti a meztelenséget. Saját bevallása szerint ilyenkor felszabadultabbnak érzi magát.

-Mielőtt bekerült az X-faktorba, a White Eskimo nevű együttes frontembere volt.

-Csak Louisnak és neki van jogsija a One Directionből.

-Lelkes Manchester United szurkoló.

-Ő találta ki a One Direction nevet.

- Kedvenc filmjei a Titanic, a Szerelmünk Lapjai és az Igazából Szerelem.

-Teljesen kiábrándul egy lányból, ha az káromkodik.

-Fantáziadús módon a hörcsögét úgy hívják hogy Hörcsög.

- A rajongók rendszeresen megdobálják valamivel a koncerteken. Kapott már melltartókat, bugyikat de még tampont is!

-A káromkodáson kívül még az is zavarja, ha egy lány cigizik.

-Első szava a 'macska' volt.

-Miközben a csillag alakú tetoválását kapta, Zayn fogta a kezét.

-Ha bútor lenne, ágy lenne, hogy az emberek „jót mulathassanak rajta."

-Első barátnőjével Abigail Crawshaw-al még mindíg tartja a kapcsolatot(ez olyan cukii)

-A legtöbb zenéjüket ő és Louis írta köztük a nem rég megjelent Perfect-et is ami igazán perfect lett.

-írt már dalt Ariana Grande-nak is.

-Róla pedig Taylor Swift írt 5 dalt..ami amúgy mellesleg nagyon gyerekes viselkedés Taylortol.A zenéiben minden ex pasiját "elhordja" mindíg ő a tökéletes aki sosem hibázik.

Ennyit tudtam most hírtelen. :)

2015. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!