Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok: Mi a véleményed Fluor...

Lányok: Mi a véleményed Fluor Tomi KÜLSEJÉRŐL?

Figyelt kérdés

Tehát NEM a arról, hogy milyen zenét játszik, kikkel barátkozik, hogyan viselkedik.


Azt mondták rám többen is, hogy hasonlítok rá kinézetre és nem tudom, hogy ez most dicséret vagy az ellenkezője. Trolloktól kérem, hogy pls. a b*zizást meg az SP-zést hagyjátok ki. Köszönöm!


2013. okt. 20. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nyomi :(
2013. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pls életkor is!
2013. okt. 20. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Lehetne jó pasi is mert arcra nincs gond vele, sem alkatra, viszont rémes stílusa van, gáz ruhákban jár, unalmas és sablonos ahogy kinéz, a haja rémes, stb.
2013. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: 17/L
2013. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon bután nézz az a pasa és úgy öltözködik, mint egy 12 éves... inkább cink mint bók.


2X

2013. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha azt mondták neki, hogy úgy néz ki mint ő, akkor nyilván az arcára gondoltak, nem az öltözködésére.
2013. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SZERINTEM NAGGYON SZÉP pont úgy ahogy a valagam is.
2013. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!