Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket nem idegesít a Barátok...

Titeket nem idegesít a Barátok köztben Alíz hangja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy nem... engem az egész nő irritál úgy ahogy van, magas vékony szőke, de nem az a formás bombázó hanem egy gebe és a karakter akit alakit totál sötét. Bár mint sima ember nem tudom milyen de nem is érdekel mert sejtem hogy hasonlíthat rá.
2013. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem az egész Barátok közt idegesít. az utóbbi fél vagy tán 1 évben annyira hulladék az egész történet. Napokban lett 15 éves...kb. azt lehet mondani, hogy csak ezért csinálják, meg a nézettség miatt. Egyszerűen már nincs kit kivel összehozni, mert már mindenkinek megvolt mindenki, Bozsek Márkra is rá van eröltetve ez a zenész szerep...nem elég, szombaton az x-faktorban is ezt tolja, még 1 hétig kell hallgatnom 2 népdalt, amit pláza előtt adnak elő az "Enikővel", aki bár csak egy kis időre költözött oda, mégis állandóan ott lakik, miközben nyilván a múltbéli lakását is fizeti xD...annyira életszerű...vagy tán azok a munkavállalások, hogy állandóan itt lesz pincér valaki aztán a kisboltban pultos, másik meg egy újságnál dolgozik, de nem tudja eldönteni, hogy most ott dolgozzon, vagy ne stb...semmi szerződés, felmondási idő, kirúgás...XD Régebben még fel lehetett fedezni több ilyen életszerű dolgot...mostanában van 1-2, de legtöbbször olyan szituációk vannak, amitől normál ember csak a falat kaparja meg a fejét veri a falba.
2013. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyierővel a timike?:)
2013. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Arról nem is beszélve! Az előző 100-szor jobb volt, és szebb is.
2013. okt. 28. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
nem védeni akarom a barátok köztöt mert kezd az egész vígjátékba átmenni...de ha ennyire nem szeretitek minek nézitek?? o.O
2013. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!