Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem viselkedik úgy...

Csak szerintem viselkedik úgy Szikora Róbert az X-faktorban mint egy értelmi fogyatékos?

Figyelt kérdés
A kérdés teljesen komoly. Szerintem ez az ember nem normális.
2013. nov. 2. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokkal inkább irritál az a feminim beütés. :(
2013. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a kettő összefügg erősen.
2013. nov. 2. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem erősen Somlóra emlékeztet :DD A Voiceban ő is ilyen szép mondatokat kreált :DD
2013. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem,ő úgy viselkedik,mint egy homoszexuális,gyengeelméjű,lepukkant tata.De amúgy kedves.:))
2013. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kini :)) ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy elég nehezen fejezi ki magát xD
2013. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát picit furi, néha olyan mintha egy másik korból jött volna... De szerintem jószívü, nagyon rendes ember, én bírom

14/L

2013. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy esetleg meleg, az utolsó dolog lenne, ami eszembe jut róla, valahogy én nem asszociáltam erre. Sokkal inkább az tűnik fel, hogy már lassan két hónapja megy a műsor, én pedig egy kezemen meg tudnám számolni, hány épkézláb, értelmes mondatot rakott össze Szikora.

Kedves embernek tűnik, abszolút, csak hát a beszéd az... nem nagyon megy. :)

2013. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A Robiról le lehet szállni!!!!! ő egy nagyon kedves,szeretetre méltó velünk rajongókkal közvetlen ember.... gyönyörű hangja van és sokat elért az életben amiről ti csak álmodtok.... egyáltalán nem meleg felesége van... ő olyan amilyen így kell elfogadni és kész....
2013. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Furcsa, az biztos. Durván kimutatja a homoszexualitását, miközben a feleségéről és a vallásosságáról beszél lépten-nyomon. Eközben pedig, sajnos a régi hangjának már nyoma sincs, szánalmasan nyekereg.
2014. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!