Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintem Alföldi Róbert nem...

Szerintem Alföldi Róbert nem meleg. Hm?

Figyelt kérdés
Csak biszex. Hát ahogy nézem az X-faktort, minden lányért odavan. :O De olyan szinten, hogy csak lesek. El tudom képzelni, hogy még mindig benne van a lányok iránt érzett vonzalom.

2013. nov. 9. 22:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
2013. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez a cikk egy eléggé félreérthető mondatból született a bulvársajtó aktív segítségével. Nem igazán vehető komolyan, az identitástól függetlenül.
2013. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én nem tudom meleg-e vagy biszexuális, bár bevallom én se bánnám ha a női nemet is vonzónak találná...:) Ehhez a nagy coming out felhajtáshoz csak annyit, hogy valóban benne van ez a szövegrész is a könyvben, de abban a kontextusban amiben szerepel, nem ilyen egyértelmű...Viszont! Ami persze nem került ki a bulvárlapokba az a következő mondat: "Jó alany vagyok, b u z i is, zs i d ó is - vagy nem -, meg minden amit csak akartok..." Szerintetek...? :)


(A space-k azért vannak, mert különben nem engedte volna kiírni.)

2013. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Olvastam a könyvet. Abban azt mondta, hogy "családpolitikailag" nincs rendben, ami jelentheti azt is, hogy ugye 46 éves létére még nincs családja. Egyébként nem tudom. Én most nemrég találkoztam vele személyesen, csodálatos! Élőben is ugyanolyan vonzó, mint képernyőn. Olvastam a hozzászólásokat, bevallom őszintén, én sem utasítanám vissza... Ő nekem az "álompasi" kategóriába tartozik! :-) Amikor rám nézett, össze-vissza makogtam, azt sem tudtam mit beszélek.. :-D Pedig nekem is apám lehetne.

19 éves lány

2013. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex.Danics,Eckert.
2013. nov. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogva olvastam a hozzászolásokat, de én is egyetértek :) Igaz, én korban közelebb vagyok hozzá (33éves vagyok) de csak ismételni tudom, amket írtatok: nagyon nagyon vonzó pasi, szexi, okos, imádom a stílusát. És hát én se dobnám ki az ágyamból, az biztos. :)
2013. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!