Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Belieberek, ti lemondanátok róla?

Belieberek, ti lemondanátok róla?

Figyelt kérdés
Ti lemondanátok egy új telóról egy Justin Bieber konci miatt? ......mert karira telót kaptam volna de a justin konci is jó..és Justin-t imádom!!!!ő minden álmom..tudom hogy Magyarországon és kötelébe nem lesz egy hamar koncija ezért úgy pontosan karira kapok egy Justin képet rohadt nagyra nagyítva és egy nyakláncot amin egy j és egy b vaN....A KONCI MEG UTÓ AJI.....SZERINTETEK MELYIK? TELÓ VS. KONCI HOZZÁ KÉP ÉS NYAKLÁNC?????

2013. nov. 14. 22:22
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
közelébe*
2013. nov. 14. 22:24
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés fizikai fájdalmat okozott.
2013. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél levegőt, hadarsz.
2013. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
simán a jb-s cuccok...bár én ~2ezer Ft-ból nyomtatok neked egy nagy képet, meg rendelek 500 Ft-ért ebay-ről nyakláncot...legalább anyukádékat se húzod le több10ezerrel...xd
2013. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
koncert meg amúgy is olyan, mintha tv-ben néznéd...playback az egész, lehet a színpadtól 20 méterre fogsz állni, és max kivetítőn látod...:D élőben meg nem találkozol vele úgyse, erre kib_szni 15-20ezret...(Y)
2013. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
viszont ha nem lesz új telefonod,nem tudod még fészbukkra se kiírni, hogy ott vagy...szóval sokszoros pénzkidobás.
2013. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
A koncert..van telefonod..NEM? hát akkor minek egy másik az is jó de Justin koncertre nem mehetsz el mindig am hol lenne a koncert vagyis hova mész?
2013. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne haragudj, de ha nem a közelben lesz a "konci", akkor a jegy lesz a legkisebb kiadás, számolj utána anyukád/apukád segítségével. Először is, odajutni. Másodszor tömegközlekedés, elmenni enni. Harmadik a szállás, amit keresni is kell persze. És itt még nem vagy bent a koncerten. Gondolom nem egyedül mennél, nem tűnsz idősnek, szóval barátnő vagy szülő, nem? Bár ezt nem tudom. De oda biztosan nem egyedül utaznál.


Tehát számold ki, mennyi lenne, jeggyel együtt, aztán döntsd el. Ha tényleg szereted, akkor egy koncert életre szóló élmény, legalábbis nekem a kedvenc bandámmal az volt. A Justinról alkotott véleményem nem ide tartozik. De amiket hallok mostanában róla, én a telefont venném.

2013. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
jó lehet hogy nem valami olcsó ez az egész...de én imádom!! hát igazából arra a koncira megyek el amelyikre akarok..és vip jegyet fogok venni szal akkor elvileg fogom látni
2013. nov. 15. 18:20
 10/34 A kérdező kommentje:
és igen van telefonom :D sony ericsson experia x8...és amm bnőmmel mennék
2013. nov. 15. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!