Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy szerezzek autogrammot?

Hogy szerezzek autogrammot?

Figyelt kérdés
Na szóval majd húzunk karácsonykor és én valami különlegeset akarok adni és akit húztam nagyon szereti Logan Henderson és arra gondoltam hogy bekeretztetem az aláírását egy képpel együtt és itt van a probléma hogy hogy tudnék tőle aláírást szerezni? Légyszi értelmes válaszokat :)

2013. nov. 15. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kiről van szó, de autogram címe szokott lenni a hírességeknek, ahová lehet írni. De sok ilyen fizetős, és még ha nem is fizetés, felcímzett és bélyegzett borítékot neked kell állni.


Ha karácsonyra kell, akkor tegyél le róla, mivel időigényes a dolog, akár hónapokról is szó lehet.

2013. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2013. nov. 16. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyomtasd ki VAGY tudnék neked szerezni....
2014. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem töltdts le Loganrõl az Elevate-s kèpet nyomtasd ki ,ès vàgd ki az aláírást.
2014. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!