Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik a kedvenc számotok a...

Melyik a kedvenc számotok a Mindnight Memories-ről? *-*

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még meg se jelent az album, csak pár dal rola, de nekem egyébként a "Story of My Life" c. dal tetszik eddig legjobban.
2013. nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
még csak sunyiban jelent meg, (magyarul még meg sem jelent), de nekem a Midnight Memories! *-*
2013. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy mire láttam,hogy kiszivárgott az album,egy párat elnémítottak!


De a Story of my life, Diana , Strong , Happily nagyon jó :)

2013. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a You&I a kedvencem, de a Half a Heart is gyönyörű. :) Meg egyébként az összeset imádom. <3
2013. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik eszméltelen jó de ha ki kéne emelnem egy párat akkor: Midnight Memories, You&I, Half a heart, Diana, Right Now és SOML.

De mondom...mindegyik tökéletes!!!!! :)) <3

2013. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem: You & I, Little White Dress, Happily, Strong, Diana, Midnight Memories, Story of my life, Best Song Ever. De amúgy mindegyiket szeretem csak ezeket hallgatom meg a legtöbszőr.
2013. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Little white lies, You and I. Amikor meghallottam a 1Dday-en a You and I-t eléggé bekönnyeztem. ( hogyha egyáltalán van ilyen szó >.<) de komolyan hogy lehet egy szám ennyire jó *.*
2013. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Minden dal nagyon tetszik , de talán a legeslegjobban a Little White Lies , Don't forget where you belong annak olyan szívhez szóló a szövege. Az utóbbin elbőktem magam. Egyébként nagyon nehéz választani mert a Story Of My Life meg a Best Song Ever , meg a Little Black Dress és a Strong. szóval....
2013. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Happily, You & I, Alive
2013. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a "Story of My Life" (az a kedvenc számom)
2014. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!