Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért sírta el magát Tabáni...

Miért sírta el magát Tabáni István a Csillag Születik 1. középdöntőjében?

Figyelt kérdés
A Padlásból a Fényév Távolság-ot énekelte, mellesleg gyönyörűen, a szőr felállt a kezemen, de a kérdésem az az, hogy miért sírta el magát a műsorszám végére? Egyesek szerint Kaszás Attila emléke miatt /vagyis halála miatt/, tényleg azért?
2009. nov. 22. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered a Padlást,szereted Presser zenéjét,és hallottad,hogy hogyan énekelte Kaszás,és tudod,hogy jó vagy,és még sikerre is vágysz,akkor ezt most nem kérdeznéd.Nekem is a könnyem csurgott.
2009. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
.....vagy annyira izgult,hogy akkor jött ki belőle, vagy a szöveg hasonlított a saját sorsára.
2009. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Most nem akarok bunó lenni, de nem is ismerte Kaszás Attilát. Ha egy férfi ennyitől elsírja magát ilyen sok ember előtt, akkor fogalmam sincs, hogy hogyan tud boldogulni ebben a világban?!
2009. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
21:55-nek.Attól egy férfi lehet nagyon kemény,ha meghatódik és el tudja magát sírni.Annyit jelent,hopgy tiszta érzései vannak és nem tudták belőle kiölni.
2009. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokszor hallottam ez a dalt,de a vége felé mindig sírtam
2009. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Katarzis!

eddig nem sok jó nem volt az életébe ,kis szürke egér volt és most ott állt a "világ " előtt ,és plusz a dal.

Egyszer mindenki átél egy ilyet ...

2009. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazából elég vicces volt.. Amikor meghallottam, hogy ő jön, elkapcsoltam a tw-t rá kb, 2 percre vissza kapcsoltam és annyit láttam, hogy a csávó bőg mint 1 ovodás, meg kb. mindenki vagy nyeli a könnyeit vagy már teljesen szét van mosva a sminkje..xD
2009. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van ,ha bőgött?

Egy érzelmes dal volt,és elbőgte magát,még a zsűri is sírt..

Kíváncsi lennék,h te h tudsz énekelni..xd

2009. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én is mindig elpityeredek ezen :)

és szerintem nincs ebben semmi ciki, amikor már a Fáy is elérzékenyül, komolyan, akkor nehogy már az ciki legyen ha szegény Tabáni potyogtat néhány könnycseppet!

2009. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A 17:19-esnek üzenem:neked is lesz még az életedben olyan dolog,amikor nem tudod visszatartani a könnyeidet,és akkor jusson eszedbe,amit írtál.
2009. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!