Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért sírta el magát Tabáni...

Miért sírta el magát Tabáni István a Csillag Születik 1. középdöntőjében?

Figyelt kérdés
A Padlásból a Fényév Távolság-ot énekelte, mellesleg gyönyörűen, a szőr felállt a kezemen, de a kérdésem az az, hogy miért sírta el magát a műsorszám végére? Egyesek szerint Kaszás Attila emléke miatt /vagyis halála miatt/, tényleg azért?
2009. nov. 22. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
17:09-nek.Nagyon buta hozzászólás.Nem ismersz valamit.Valószínűleg nem is láttad A padlást.Azt sem tudod,hogy ki a zeneszerzője.Aztán meg sem nézed,és minősíted.És fogalmad nincs emberi érzésekről.Ha nem szóltál volna,okosabb maradtál volna.
2009. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem h lehettek ily szívtelenek...nagy volt rajta a nyomás,a számot sok ember előtt kellett előadnia és elérzékenyült azokon a sorokon h neki itt dolga van. Sztem is nagyon megható volt, más is sírt volna. Kaszás Attila emlékéről nem is beszélve.
2009. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy István ismeri-e Kaszás Attit, de ha nem, akkor még jobban meg tudom érteni, hogy sírt. Nem azért mondom, hanem mert Istvánnak ha az eddigi életét nézzük, messziről kivirít, hogy Ő egy érzelmes ember, akiből könnyű bármilyen érzést kiválltani. Szerintem Ő érti is, amit énekel... Szerintem neki ez a szám sokkalta többet jelentett, mint szöveg és dallam. Szerintem Ő az életét hallotta vissza a saját szájából... Szerintem nagyon aranyos volt, hogy nem kezdett el magyarázkodni, hanem Férfi létére vállalta, hogy Ő ILYEN... Nagyra becsülöm ezt az embert... Csak kár, hogy sokan leézik azért, mert Ő magát adja, és nem pedig egy "elfogadható", átlagos, normál embert játszik egész életében... ISTVÁN NAGYON-NAGYON SOKAT ÉR, ÉS BÜSZKE VAGYOK RÁ, HOGY MAGYAR !!! Szerintem.....
2010. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

ISTENEM..!!

Nem létezik h milyen kommentelők vannak..

HOgy miért sirta el magát? Tán csak nem azért mert van szive..jólelkü,nem mint egyesek?O.o

Nekem nagyon szimpatikus ember,furcsálom,hogy "ennyire" egyszerü maradt a Csillag Születik után..


UI: Akik nem birják Tabánit,énekeljetek ti igy szivből...Ja és ha netán valakinek sikerült igy énekelni..akkor maradjon ugyanolyan egyszerü és nagyszerü ember mint Tabáni István..


Pl Tabánit ha hozzáhasonlitjuk a Bad Boyhoz,vagy nemtom valamely beképzelt énekesekhez,táncosokhoz,van különbség köztük,nem de?

Ennyit erről..

2010. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!